Stojan pre fén Dyson Supersonic, ružový

Originálny stojan pre fén Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Fén - rovnako tak aj jeho príslušenstvo - je na stojane prchytené magnetom. Celý... viac informácií »
Stojan pre fén Dyson
Značka: Dyson
84,26 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálny stojan pre fén Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Fén - rovnako tak aj jeho príslušenstvo - je na stojane prchytené magnetom. Celý...

Originálny stojan pre fén Dyson Supersonic a jeho príslušenstvo. Fén – rovnako tak aj jeho príslušenstvo – je na stojane prchytené magnetom.
Celý stojan je z pevného 3,5 mm silného kovu, ktorý zaistí vysokú tvarovú stálosť. Podložka z pevnej gumy zaistí stabilitu a ochráni miesto uloženia od prípadného poškriabania. Stojan bol navrhnutý na praktické ukladanie sušiča vlasov Dyson Supersonic™ a až troch magnetických nástovcov.
Len stojan. Sušič vlasov Dyson Supersonic™ ani magnetické nástavce nie sú súčasťou dodávky stojanu. Tento skvelý produkt Stojan pre fén Dyson Supersonic, ružový dá sa zaobstarať ľahko tu na webe v populárnej kateogrii kulmy a sušiče vlasov. Zaobstarajte si ešte iné produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu! Tento výnimočný výrobca Dyson pre vás vyrába prémiový tovar. Ponuka platí do vypredania zásob! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné produkty od značky Dyson. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Kvalitný a lacný kus Stojan pre fén Dyson Supersonic, ružový od kvalitnej značky Dyson môžete pohodlne kúpiť v našej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Produkt momentálne predávame za 84,26 EUR.