Štrbinová hubica NS3 JOLLY – 35 mm

Alternatívna štrbinová hubica NS3 JOLLY s priemerom 35 mm, určená na úzke priestory a radiatóry.Rozmery hubice:Dĺžka hubice: 203 mmVnútorný... viac informácií »
Štrbinová hubica NS3 JOLLY - 35
Značka: Jolly
3,33 EUR
Overiť dostupnosť »
Alternatívna štrbinová hubica NS3 JOLLY s priemerom 35 mm, určená na úzke priestory a radiatóry.Rozmery hubice:Dĺžka hubice: 203 mmVnútorný...

Alternatívna štrbinová hubica NS3 JOLLY s priemerom 35 mm, určená na úzke priestory a radiatóry.Rozmery hubice:Dĺžka hubice: 203 mmVnútorný pripojovací priemer: 35 mmRozmer úzkej časti hubice: 11 x 35 mm
Veľmi obľúbený produkt možno zohnať v pohode tu na stránkach zaradený v rubrike hubice a kefy k vysávačom! Teraz môžete získať obľúbené produkty v spomínanej rubrike za internetové ceny. Ale to nie je všetko, máme toho viac. Máme v ponuke ďalšie vybrané kúsky od značky Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Jolly dodáva špičkový sortiment.

Tento žiadaný produkt Štrbinová hubica NS3 JOLLY - 35 mm od skvelého a známeho výrobcu Jolly nájdete aktuálne za parádnu cenu. Výhodne teraz u nás za 3,33 EUR.