Suchá pena na čistenie kobercov a čalúnenia

Zaujímavý produkt Suchá pena na čistenie kobercov a čalúnenia od výrobcu Dr. Schutz získate v našej internetovej ponuke v akcii. Teraz len za 11,72 EUR. EAN: 4001936010121
Suchá pena na čistenie kobercov a
Značka: Dr. Schutz
11,72 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Špeciálne vyvinutá suchá pena na čistenie kobercov citlivých na vlhkosť ako napr. kokos, juta alebo sisal. Čistí tiež čalúnenie, textilné tapety a pelmety.
Pena obsahuje vysoko aktívnu čistiacu substanciu a špeciálne komponenty, ktoré zabránia opätovnému znečisteniu.
Pena neobsahuje bielidlá ani optické zjasňovače, ktoré by spôsobovali vytvorenie fľakov a zmenu farieb.
Vhodné pre:Obzvlášť vhodná na čistenie prírodných a orientálnych kobercov citlivých a vlhkosť (napr. z vlny, hodvábu, kokosu, juty, sisalu, lyka). Práve tak odporúčaná na dôkladné čistenie čalúnenia, textilných poťahov stien a garníží.
Použitie:Koberce najprv dôkladne vysajte. Nádobu pretrepajte a držte dnom smerom hore. Penu nastriekajte na povrch asi zo vzdialenosti 60 cm, vytvorte rovnomerný penový koberec a vhodnou šampónovacou kefou (z prírodnýck vlákien) vmasírujte do materiálu. Na čalúnenie a jemné tkané látky použite vlhkú špongiu. Pri čistení dbajte na rovnomerné pôsobenie suchej peny, popr. pracujte po častiach. Materiál nepremáčajte. Po úplnom zaschnutí (cca 2 – 4 hodiny) čistenú plochu vysajte. Upozornenie: Pred použitím vyskúšajte odolnosť farieb a materiálu na nenápadnom mieste. Zamedzte kontaktu s chúlostivými povrchmi, napr. s drevom. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Suchá pena na čistenie kobercov a môžete zohnať už dnes na našich stránkach v známej rubrike špeciálne čistiace prostriedky! Pozrite sa na ešte iné kusy v spomínanej rubrike za akčnú cenu.