robot-vysavac.sk

SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux pre práčky

Tento kvalitný a žiadaný produkt SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux pre práčky od značky so skvelou reputáciou Electrolux máte možnosť nájsť aktuálne na webe v bezva akcii! Aktuálne v akcii za 12,23 EUR. EAN: 7332543979066
SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux pre

Popis produktu

Tento špeciálny čistič pre práčky odstraňuje usadeniny a zanecháva všetky časti práčky perfektne čisté.
Často používaná nízka teplota prania a neustále používanie tekutých pracích prostriedkov (na báze enzýmov) prispievajú k tvorbe plesní a želatínových nečistôt na tesnení práčky, vnútornom potrubí a bubnu práčky.
Tieto nežiaduce prvky blokujú priechodnosť potrubia, spôsobujú vznik zápachu v práčke, ktorý sa môže prichytiť na Vašej bielizni. SUPER CLEAN odstraňuje všetky tieto nežiadúce usadeniny z vnútorného priestoru práčky pre jej ďalší optimálny výkon.
Návod na použitie:
Obsah jedného vrecka nasypte do prázdnej práčky a pustite prací cyklus na 50/60°C bez predpierania. Nechajte 1 alebo 2x vymáchať v studenej vode. V prípade potreby postup zopakujte.
A to je všetko – vaša práčka je zbavená všetkých nežiaducich usadenín, zabránili ste rozširovaniu zápachu, znížili ste spotrebuje elektrickej energie počas prania.
Balenie obsahuje 2 dávky po 50g.