SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux pre práčky

Tento špeciálny čistič pre práčky odstraňuje usadeniny a zanecháva všetky časti práčky perfektne čisté. Často používaná nízka teplota prania... viac informácií »
SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux
Tento špeciálny čistič pre práčky odstraňuje usadeniny a zanecháva všetky časti práčky perfektne čisté. Často používaná nízka teplota prania...

Tento špeciálny čistič pre práčky odstraňuje usadeniny a zanecháva všetky časti práčky perfektne čisté.
Často používaná nízka teplota prania a neustále používanie tekutých pracích prostriedkov (na báze enzýmov) prispievajú k tvorbe plesní a želatínových nečistôt na tesnení práčky, vnútornom potrubí a bubnu práčky.
Tieto nežiaduce prvky blokujú priechodnosť potrubia, spôsobujú vznik zápachu v práčke, ktorý sa môže prichytiť na Vašej bielizni. SUPER CLEAN odstraňuje všetky tieto nežiadúce usadeniny z vnútorného priestoru práčky pre jej ďalší optimálny výkon.
Návod na použitie:
Obsah jedného vrecka nasypte do prázdnej práčky a pustite prací cyklus na 50/60°C bez predpierania. Nechajte 1 alebo 2x vymáchať v studenej vode. V prípade potreby postup zopakujte.
A to je všetko – vaša práčka je zbavená všetkých nežiaducich usadenín, zabránili ste rozširovaniu zápachu, znížili ste spotrebuje elektrickej energie počas prania.
Balenie obsahuje 2 dávky po 50g. Veľa predávaný tovar SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux pre práčky môžete nájsť ľahko na našom webe v obľúbenej kategórii prípravky do umývačiek riadu! Teraz si môžete vybrať úplne nové výrobky z našej sekcie v zľave.

Veľmi jedinečný tovar SuperClean čistiaci prostriedok Electrolux pre práčky od našej známej značky Electrolux ľahko môžete získať zrovna skutočne výhodne! Aktuálne za 12 EUR.