Súprava príslušenstva pre robotický vysávač Vorwerk Kobold VR200 a VR300

Neoriginálna - alternatívna sada príslušenstva vhodná pre robotické vysvače značky Vorwerk rady Kobold VR200 a VR300. Súprava obsahuje:1x hlavná... viac informácií »
Súprava príslušenstva pre robotický vysávač Vorwerk
Značka: NoName
41,53 EUR
Overiť dostupnosť »
Neoriginálna - alternatívna sada príslušenstva vhodná pre robotické vysvače značky Vorwerk rady Kobold VR200 a VR300. Súprava obsahuje:1x hlavná...

Neoriginálna – alternatívna sada príslušenstva vhodná pre robotické vysvače značky Vorwerk rady Kobold VR200 a VR300.
Súprava obsahuje:1x hlavná kefa2x bočné metličky2x HEPA filter
Najpredávanejší tovar Súprava príslušenstva pre robotický vysávač Vorwerk Kobold VR200 a VR300 dá sa zaobstarať bez problémov tu a teraz na našich stránkach zaradený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Mrknite na úplne nové produkty z tejto rubriky za outletovú cenu. Vehlasný výrobca NoName vyrába špičkový sortiment. za extra cenu! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke nájdete ďalšie produkty od dodávateľa NoName. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi obľúbený kus Súprava príslušenstva pre robotický vysávač Vorwerk Kobold VR200 a VR300 od obľúbenej značky so zárukou kvality NoName nájdete v našej internetovej ponuke za parádnu cenu. Aktuálne za 41,53 EUR.