robot-vysavac.sk

Súprava sáčkov S-bag a filtrov, 10 + 3 ks

Kvalitný a obľúbený produkt Súprava sáčkov S-bag a filtrov, 10 + 3 ks od značky so zárukou kvality NoName pohodlne dostanete momentálne na webe za super peniaze! Teraz za akčnú cenu 17,75 EUR.
Súprava sáčkov S-bag a filtrov
Overiť dostupnosť »
Značka: NoName
17,75 EUR

Popis produktu

Sada 10 ks neoriginálnych sáčkov z netkanej textílie s HEPA filtrom a mikrofiltrami pre širokú škálu vysávačov Electrolux, AEG, Philips a ďalších.Sada vystačí až na rok vysávania bez starostí pre bežnú domácnosťNajlacnejšia výmena HEPA filtra s vreckami. Neoriginálne vrecká a filtre ponúkajú jedinečnú cenu za veľmi dobrú kvalitu.
Súprava obsahuje:10 ks sáčkov z netkanej textílie s plastovou ohybnou prírubou1 ks EPA filtra v modrom rámčeku1 ks výstupného mikrofiltra v zelenom rámčeku (vhodný pre vysávače, ktoré neboli vybavené HEPA filtrom)1 ks morotového filtra na zastrihnutie

Prečítajte si viac: „Čo je to HEPA filter, aké sú typy a ako ho čistiť?

Výhody vreciek z netkanej textílie:

Vyššia pevnosť – vrecká sú podstatne pevnejšie a nedochádza tak ich pretrhnutiu v prípade nasatia drobných kamienkov, či ostrejších predmetov.
Odolnosť pri nasatí vody – nasatá zvyšková tekutina môže papierové vrecko navlhčiť a oslabené miesto je tak náchylnejšie k pretrhnutiu. Vrecká z netkanej textílie túto vlastnosť eliminujú.
Lepšie filtračné schopnosti – syntetický materiál vreciek do vysávačov zaistí lepšiu kvalitu filtrácie (odfiltruje až 99% častíc o veľkosti jeden mikrón) a to je až o 40% viac oproti papierovému vrecku.
Väčší objem – vďaka netkanej textílie sa vrecko prispôsobí svojmu priestoru a pojme minimálne o 15% viac nečistôt než papierové vrecko.
Dlhšia životnosť – postupným naplnením papierových vreciek ich filtračné schopnosti klesajú. U vreciek z netkanej textílie nedochádza k upchávaniu pórov a vrecká tak poskytujú až o 50% dlhšiu životnosť a neznižuje sa tým účinnosť vysávania.