Tangle-free mini turbo kefa pre vysávače Dyson

Tento zľavnený produkt môžete získať práve teraz tu u nás v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete podobné produkty z tejto... viac informácií »
Tangle-free mini turbo kefa
Značka: Dyson
80,04 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zľavnený produkt môžete získať práve teraz tu u nás v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete podobné produkty z tejto...

Tento zľavnený produkt môžete získať práve teraz tu u nás v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete podobné produkty z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu! Predná značka Dyson pre svojich zákazníkov dodáva prémiové výrobky. TAngle free hubica s kefou je jediná mini hubica, na ktoré sa vlasy a vlákna nenamotávajú. Zozbierate s ňou viac vlákien a nečistôt než s inými mini hubicami so štetinami.
Dve naproti sebe rotujúce hlavice so štetinami uvoľňujú hlboko usadené nečistoty a vlákna z kobercov a čalúnenia. Flexibilné hlavy sa nakláňajú, aby zaistili kontakt s podlahou aj nerovnými plochami. Zároveň sú umiestnené tak, aby mohli zozbierať vlákna a nečistoty vpredu aj po stranách.
Vhodná pre: všetky modely Dyson od modelu DC19 a novší: DC19, DC20, DC21, DC22, DC23, DC25, DC26 City, DC27, DC29, DC32, DC33, DC38, DC39, DC40, DC41, DC47, DC50, DC52, DC54, DC75, DC77, DC78 s výnimkou: DC24 a ručných a akumulátorových vysávačov.Pre vysávače Big Ball a Cinetic Big Ball je nutné použiť adaptér

Tento zľavnený kus Tangle-free mini turbo kefa pre vysávače Dyson od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Dyson môžete zaobstarať tu v zľave. Ponuka od 80,04 EUR.