Teleskopická kovová tyč Zelmer

Tento výnimočný produkt máte možnosť nakúpiť bezprostredne na stránkach umiestnený v sekcii trúbky k vysávačom! Teraz kúpite unikátne produkty... viac informácií »
Teleskopická kovová tyč Zelmer
Značka: Zelmer
12,18 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento výnimočný produkt máte možnosť nakúpiť bezprostredne na stránkach umiestnený v sekcii trúbky k vysávačom! Teraz kúpite unikátne produkty...

Tento výnimočný produkt máte možnosť nakúpiť bezprostredne na stránkach umiestnený v sekcii trúbky k vysávačom! Teraz kúpite unikátne produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac kúskov od výrobcu Zelmer. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Zelmer poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúce výrobky Veď to vidíte sami!
Kovová teleskopická tyč špeciálne určená pre vysávače značky Zelmer. Jednoduchým roztiahnutím tyče ju prispôsobíte vlastnej výške – už vás nikdy nebude bolieť chrbát z vysávania…
Minimálny rozmer tyče: 580 mmMaximálny rozmer tyče: 960 mm

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Teleskopická kovová tyč Zelmer od spoločnosti so skvelým menom Zelmer máte možnosť získať zrovna v zľave. Teraz si môžete kúpiť za 12,18 EUR.