Teleskopická štrbinová hubica Rowenta pre vysávače Silence Force

Teleskopická štrbinová hubice pre vysávače Rowenta Silence Force s priemerom rúrky 35 mm.Dĺžka hubice vo zloženom stave je 20,5 cm, v predĺženom... viac informácií »
Teleskopická štrbinová hubica Rowenta pre vysávače
Značka: Rowenta
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Teleskopická štrbinová hubice pre vysávače Rowenta Silence Force s priemerom rúrky 35 mm.Dĺžka hubice vo zloženom stave je 20,5 cm, v predĺženom...

Teleskopická štrbinová hubice pre vysávače Rowenta Silence Force s priemerom rúrky 35 mm.Dĺžka hubice vo zloženom stave je 20,5 cm, v predĺženom stave 30,5 cm.
Hubicu môžete použit len na tieto vysávače:
Rowenta Silence Force Extreme Cyclonic
Rowenta Silence Force Cyclonic 2. generácie
Rowenta Silence Force Extreme
Rowenta Silence Force 2. generácie
Rowenta Silence Force Extreme Compact
Výnimočný tovar máte možnosť nájsť ľahko tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii hubice a kefy k vysávačom. Teraz nájdete akčné produkty v spomínanej sekcii za úplne najnižšiu cenu. Populárna značka v očiach zákazníkov Rowenta má veľmi kvalitné výrobky U nás ponúkame viac, samozrejme, máme v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu Rowenta. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave výrobok Teleskopická štrbinová hubica Rowenta pre vysávače Silence Force od výrobcu so skvelou povesťou Rowenta ľahko môžete zohnať práve teraz extra výhodne! Teraz v akcii 11 EUR.