Teleskopická tyč kovová s priemerom 32 mm

Vhodná pre vysávače s priemerom tyčí 32 mm, takže je použiteľná na väčšinu vysávačov koncernu Electrolux, Rowenta, ale aj pre časť vysávačov... viac informácií »
Teleskopická tyč kovová s
Značka: NEDIS
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Vhodná pre vysávače s priemerom tyčí 32 mm, takže je použiteľná na väčšinu vysávačov koncernu Electrolux, Rowenta, ale aj pre časť vysávačov...

Vhodná pre vysávače s priemerom tyčí 32 mm, takže je použiteľná na väčšinu vysávačov koncernu Electrolux, Rowenta, ale aj pre časť vysávačov značky ETA alebo Concept. Maximálna dĺžka tyče je 94 cm.
Akčný a v zľave produkt Teleskopická tyč kovová s priemerom 32 mm možno kúpiť priamo tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike trúbky k vysávačom. Získajte akčné kusy z tejto populárnej rubriky na pár kliknutí! U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás taky ďalšie produkty od značky NEDIS. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tento výrobca NEDIS má kvalitné produkty.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Teleskopická tyč kovová s priemerom 32 mm od spoločnosti s výborným menom NEDIS ľahko môžete zohnať aktuálne na webe za najnižšiu cenu. V súčasnosti za 11 EUR.