Teplomer do rúry Electrolux – na mäso

Na presnejšie nastavenie a kontrolu teploty počas pečenia mäsa. Použitie je možné len v plynových alebo elektrických rúrach. Rozsah: 0°C - 230°C V... viac informácií »
Teplomer do rúry Electrolux - na
Na presnejšie nastavenie a kontrolu teploty počas pečenia mäsa. Použitie je možné len v plynových alebo elektrických rúrach. Rozsah: 0°C - 230°C V...

Na presnejšie nastavenie a kontrolu teploty počas pečenia mäsa. Použitie je možné len v plynových alebo elektrických rúrach.
Rozsah: 0°C – 230°C V zľave tento produkt ide zohnať aktuálne tu a teraz na našich stránkach v populárnej rubrike rúry na pečenie. Nájdite si úplne nové produkty v spomínanej rubrike jednoducho online! Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac vybraných výrobkov značky Electrolux. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený kus Teplomer do rúry Electrolux - na mäso od kvalitnej značky Electrolux jednoducho získate v našej internetovej ponuke za výhodnú cenu! Akčné ceny od 8 EUR.