Tepovač a vysávač Kärcher SE 4002

Kärcher SE 4002 je vysávač suchých aj mokrých nečistôt, čistič kobercov, sedačiek, čalúnenia a tvrdých plôch v jednom. Úplne nový typ trysiek... viac informácií »
Tepovač a vysávač Kärcher
Značka: Kärcher
301,37 EUR
Overiť dostupnosť »
Kärcher SE 4002 je vysávač suchých aj mokrých nečistôt, čistič kobercov, sedačiek, čalúnenia a tvrdých plôch v jednom. Úplne nový typ trysiek...

Kärcher SE 4002 je vysávač suchých aj mokrých nečistôt, čistič kobercov, sedačiek, čalúnenia a tvrdých plôch v jednom. Úplne nový typ trysiek zaistí dokonalé hĺbkove čistenie všetkých typov povrchov. Vysávač Kärcher SE 4002 pracuje na báze extraktoru, kedy je pod tlakom do textílie či na pevný povrch striekaná voda a následne je vysatá.

Oproti pôvodnému modelu SE 4001 je tento model vybavený systémom Comfort 2-v-1, čo znamená, že je hadička na vodu vedená ako súčasť sacej hadice a sacej trubky. Pri čistení odporúčame vysávač spoločne s čistiacim prápravkom Kärcher, ktorý nájdete v súvisiacom tovare.Nádrž na čistú vodu s objemom 4 litre je vyberateľná a preto sa ľahko plní aj vyprázdňuje. Nazhromáždenú špinavú vodu potom vylejte z kontajneru tepovača, ten disponuje objemom 18l.Robustná plastová nádoba je odolná a umožní Vám u vysávača niesť aj dalšie príslušenstva a napájací kábel.Pripojovací kábel je dlhý 7,5 m.Hmotnosť vysávača bez príslušenstva: 7,8 kg
– vyberateľná nádrž na vodu
– regulácia satia 
– úložný priestor pre príslušenstvo
– ergonomický držiak
– môžete použiť s vreckom aj bez 
Tento žiadaný tovar Tepovač a vysávač Kärcher SE 4002 je dostupný taktiež tu na webe v populárnej kateogrii vysávače. Vyhľadajte si výnimočné kúsky z tejto známej sekcie za internetové ceny.

Zaujímavý produkt Tepovač a vysávač Kärcher SE 4002 od dodávateľa tovaru Kärcher môžete pohodlne získať online trvalo výhodne! Produkt nakúpite teraz u nás za 301,37 EUR.