Textilná stierka z mikrovlákna AC28 pre vysávače Hoover Steam Jet Steam & Vacuum

Originálna textilná stierka z mikrovlákna AC28 pre vysávače Hoover Steam Jet Steam & Vacuum. Balenie obsahuje 2 ks. Vhodné do týchto... viac informácií »
Textilná stierka z mikrovlákna AC28 pre vysávače
Značka: Hoover
23,56 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálna textilná stierka z mikrovlákna AC28 pre vysávače Hoover Steam Jet Steam & Vacuum. Balenie obsahuje 2 ks. Vhodné do týchto...

Originálna textilná stierka z mikrovlákna AC28 pre vysávače Hoover Steam Jet Steam & Vacuum. Balenie obsahuje 2 ks.
Vhodné do týchto vysávačov:SSNVC1400082, SSNV1400001, SSNV1400011
Ako vyprať mikrovláknový mop?
Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.

nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizne
perte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierke
eperte spoločne s prírodnými materiálmi
nepoužívajte žmýkanie
nepoužívajte sušičku bielizne
mikrovlákno nežehlite!

Pranie mopov v ruke
Toto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčke
Opäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky s mikrovláknami so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie.
 
Veľa podarený výrobok môžete zaobstarať bez ťažkostí u nás v obľúbenej rubrike mopy pre vysávače s vytieraním! Získajte obľúbené produkty zo spomínanej rubriky za skvelú cenu.

Tento akčný produkt Textilná stierka z mikrovlákna AC28 pre vysávače Hoover Steam Jet Steam & Vacuum od známej kvalitnej značky Hoover ľahko môžete získať v súčasnosti za rozumné peniaze. V súčasnosti za 23,56 EUR.