Textilný mop z mikrovlákna AC31 (2 ks) pre vysávače Hoover Steamjet 2in1

Tento zľavnený produkt Textilný mop z mikrovlákna máte možnosť nájsť už dnes tu na stránkach v obľúbenej rubrike čističe podláh. Teraz si... viac informácií »
Textilný mop z mikrovlákna AC31 (2 ks) pre vysávače Hoover Steamjet
Značka: Hoover
14,71 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento zľavnený produkt Textilný mop z mikrovlákna máte možnosť nájsť už dnes tu na stránkach v obľúbenej rubrike čističe podláh. Teraz si...

Tento zľavnený produkt Textilný mop z mikrovlákna máte možnosť nájsť už dnes tu na stránkach v obľúbenej rubrike čističe podláh. Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii.
Originálna textilná stierka z mikrovlákna AC31 pre vysávače Hoover. Vhodné pre model S2IN1600001Steamjet 2in1 1600, možno i pre mopy Concept CP 200 Perfect Clean a ETA 2267 Azurit.Balenie obsahuje 2 ks.
Ako vyprať mikrovláknový mop?
Aby sme mohli mikrovojnové mopy používať čo najdlhšie a udržali ich funkčnosť, musíme dodržiavať základné pravidlá.Mikrovláknové mopy a utierky môžeme prať ako v ruke, tak aj v práčke.

nikdy nepoužívajte aviváž ani prípravky na bielenie bielizne
perte na nízku teplotu (ideálne podľa hodnote uvedenej na mope / utierke
eperte spoločne s prírodnými materiálmi
nepoužívajte žmýkanie
nepoužívajte sušičku bielizne
mikrovlákno nežehlite!

Pranie mopov v ruke
Toto je najjednoduchšia a najšetrnejšia cesta. Napustite si vlažnú vodu a mop do neho ponorte. Môžete použiť špeciálny prací prostriedok, určený pre mikrovláknové materiály alebo mydlo – napríklad jadrové mydlo s jeleňom.
Silne znečistený mop môžete nechať v roztoku chvíľu odmočiť – zhruba 5 minút. Potom mikrovlákno jemne premiešajte a prepláchnite. Pri silnom znečistení proces opakujeme.
Po vypraní vodu z materiálu vytlačte, nežmýkajte krútením, aby vlákna nepraskali. Pred zavesením na šnúru materiál dôkladne pretrepte. Schnúť ho nechajte pri izbovej teplote, nedávajte na horúce kúrenie ani do sušičky.
Pranie mikrovláknových mopov v práčke
Opäť nepoužívajte pri praní mikrovláknových mopov v práčke žiadne aviváže, bielidlá či zmäkčovače vody. Môžete použiť špeciálny prací prášok na mikrovlákna, alebo mydlové pracie roztoky (napríklad pracie gély Jeleň). Ale môžete prať len v čistej vode, mikrovláknové mopy a utierky vyperiete aj tak.
V práčke neperte naraz výrobky s mikrovláknami so žiadnou ďalšou bielizňou, z ktorej by sa mohli uvoľňovať vlákna – hlavne vynechajte prírodné materiály. Môžete ich prať s inou syntetikou. Pozor na zipsy a suché zipsy. Môžu poškodiť tkaninu.
Nastavte program na jemnú syntetiku alebo vlnu s teplotou do 40 °C. Pri silnom znečistení môžete použiť predpierku. Nepoužívajte žmýkanie, alebo použite najmenšie možné otáčky.
Hneď po dokončení pracieho cyklu mop či utierku roztraste a zaveste na šnúru na uschnutie.
 

Vynikajúci tovar Textilný mop z mikrovlákna AC31 (2 ks) pre vysávače Hoover Steamjet 2in1 od dodávateľa kvalitných produktov Hoover je k dostaniu práve výhodne! K dispozícii teraz v predaji za 14,71 EUR.