Tlmiace podložky pod nohy práčky – Electrolux

Tlmiace podložky pod nohy práčky. Vhodné pre práčky a sušičky bielizne. Stabilizuje spotrebič na určenom mieste a redukuje vibrácie a hluk. (Možno... viac informácií »
Tlmiace podložky pod nohy
Tlmiace podložky pod nohy práčky. Vhodné pre práčky a sušičky bielizne. Stabilizuje spotrebič na určenom mieste a redukuje vibrácie a hluk. (Možno...

Tlmiace podložky pod nohy práčky. Vhodné pre práčky a sušičky bielizne. Stabilizuje spotrebič na určenom mieste a redukuje vibrácie a hluk.

(Možno ich použiť na lepšiu stabilizáciu sušičky umiestnenej na práčke)

Materiál biele PVC – priemer 70 mm

Návod na použitie:
Pred umiestneným týchto podložiek pod spotrebič, vyrovnajte jeho pozíciu pomoc nastaviteľných nožičiek.
Exkluzívny výrobok Tlmiace podložky pod nohy práčky – ide nakúpiť ešte na stránkach v populárnej kateogrii prípravky do umývačiek riadu. Teraz nájdete zľavnené výrobky z tejto známej kategórie za super cenu. Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárna značka medzi zákazníkmi Electrolux predstavuje skvelé výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Úplne jedinečný tovar Tlmiace podložky pod nohy práčky - Electrolux od výrobcu so zárukou kvality Electrolux pohodlne zaobstaráte u nás v bezva akcii! Stojí práve teraz u nás 8 EUR.