Tukový filter s indikáciou nasýtenosti – Electrolux

Tukový filter chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov, udržuje vzduch a Váš nábytok čistejší a zdravší. Tento kvalitný tukový filter absorbuje... viac informácií »
Tukový filter s indikáciou nasýtenosti -
Tukový filter chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov, udržuje vzduch a Váš nábytok čistejší a zdravší. Tento kvalitný tukový filter absorbuje...

Tukový filter chráni Vašu kuchyňu od tukových výparov, udržuje vzduch a Váš nábytok čistejší a zdravší.
Tento kvalitný tukový filter absorbuje tuky vznikajúce v priebehu varenia, ktoré by sa následne usadzovali na kuchynskom nábytku. Filter navyše obsahuje špeciálne farbivo, ktoré filter pri jeho nasýtení zafarbí dočervena. Podľa tejto indikácie jednoducho poznáte, kedy je potrebné filter vymeniť.
Vhodný pre všetky typy plochých odsávačov pary.
Ohňovzdorný podľa DIN53438, samohasiaci (trieda F1), trieda HF-2 v zmyslu normy ISO 9772.Počas horenia netvorí žiadne toxické splodiny. Tukový filter je vyrobené zo 100% z prírodných vlákien, bez použitia chlórových bielidiel.Je biologicky rozložiteľný.Balenie obsahuje: 2 ks filtru s rozmerom 47 x 57 cm.

Návod na použitie: 1. Otvorte kryciu mriežku na filter v odsávači pary. 2. Ustrihnite požadovaný rozmer filtru (z balenia je možné získať 2 filtre 470 x 570 mm). 3. Umiestnite filter na požadovanú pozíciu potlačou, logom smerom dolu a zavrite kryt. Je nutné ho vymeniť, ak sa logo firmy začne zafarbovať dočervena.
Kvalitný produkt Tukový filter s indikáciou nasýtenosti – možno zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii príslušenstvo k odsávačom pár. Zaobstarajte si parádne kúsky vo spomínanej sekcii za super cenu. Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás totiž nájdete ďalšie produkty od dodávateľa Electrolux. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka Electrolux pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedne výrobky

Často hľadaný kus Tukový filter s indikáciou nasýtenosti - Electrolux od spoločnosti s úžasnou reputáciou Electrolux ľahko môžete zohnať tu teraz práve až neuveriteľne lacno. V súčasnosti za cenu 6 EUR.