Turbo hubica J22 pre Hoover Sensory

Žiadaný produkt Turbo hubica J22 pre je k dispozícii teraz na webe v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si úplne nové produkty zo... viac informácií »
Turbo hubica J22 pre Hoover
Značka: Hoover
54 EUR
Overiť dostupnosť »
Žiadaný produkt Turbo hubica J22 pre je k dispozícii teraz na webe v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si úplne nové produkty zo...

Žiadaný produkt Turbo hubica J22 pre je k dispozícii teraz na webe v populárnej rubrike hubice a kefy k vysávačom! Nájdite si úplne nové produkty zo spomínanej sekcie za outletovú cenu.
Rotačná turbo kefa J22 pre vysávače Hoover Sensory.Hubica je prispôsobená pre vnútorny priemer rúrky s priemerom cca 31 mm. U tohto typu vysávača sa koncovka turbo hubice vsunie do rúrky.
Použitie turbokefy:
Turbokefu nepoužívajte na rohožky a koberce s dlhým vlasom, nie dlhším než 15mm. Aby ste koberec nepoškodili, nenechávajte hubicu na jednom mieste stáť, pokiaľ sa kefa otáča.  Neprechádzajte kefou po elektrických kábloch a po použití vysávač okamžite vypnite.

Často hľadaný produkt Turbo hubica J22 pre Hoover Sensory od značky so skvelou reputáciou Hoover jednoducho zaobstaráte práve za extra cenu. Lacno za cenu 54 EUR.