Turbokefa Rowenta ZR900701

Turbo kefa Rowenta ZR900701 vhodná na vysávanie kobercov a na upratovanie po domácich miláčikoch.Priemer rúrky je 32 mm. UPOZORNENIE: Tieto typy... viac informácií »
Turbokefa Rowenta ZR900701
Značka: Rowenta
37 EUR
Overiť dostupnosť »
Turbo kefa Rowenta ZR900701 vhodná na vysávanie kobercov a na upratovanie po domácich miláčikoch.Priemer rúrky je 32 mm. UPOZORNENIE: Tieto typy...

Turbo kefa Rowenta ZR900701 vhodná na vysávanie kobercov a na upratovanie po domácich miláčikoch.Priemer rúrky je 32 mm.

UPOZORNENIE: Tieto typy rotačných hubíc sa uvádzajú do chodu prietokom vysatého vzduchu skrz turbínku v hubici. Čím vyšší výkon, tým vyššie otáčky turbokefy a naopak. Pokiaľ vlastníte vysávač s nízkym výkonom, môže sa stať, že po položení rotujúcej kefy na koberec dôjde k jej zastaveniu.
Pre dostatočnú funkciu turbokefy odporúčame použiť vysávač s výkonom vyšším než 1 600 W.
Použitie turbokefy:
Turbokefu nepoužívajte na rohožky a koberce s dlhým vlasom, nie dlhším než 15mm. Aby ste koberec nepoškodili, nenechávajte hubicu na jednom mieste stáť, pokiaľ sa kefa otáča.  Neprechádzajte kefou po elektrických kábloch a po použití vysávač okamžite vypnite.
V zľave tento produkt Turbokefa Rowenta ZR900701 môžete získať bezstarostne na našich stránkach v obľúbenej sekcii hubice a kefy k vysávačom! Vyberte si kvalitné výrobky z tejto rubriky za najlepšie ceny.

Tento kvalitný a lacný výrobok Turbokefa Rowenta ZR900701 od spoločnosti so zárukou kvality Rowenta k dispozícii online za skvelú cenu. V súčasnosti za cenu 37 EUR.