Tyčový a ručný Aku vysávač Roidmi S1E

Akumulátorový vysávač Roidmi S1E zaujme svojou funkčnosťou, nízkou hmotnosťou iba 2,3 kg, výkonným motorom s 80 000 otáčkami za minútu a... viac informácií »
Tyčový a ručný Aku vysávač Roidmi
Značka: Roidmi
248,36 EUR
Overiť dostupnosť »
Akumulátorový vysávač Roidmi S1E zaujme svojou funkčnosťou, nízkou hmotnosťou iba 2,3 kg, výkonným motorom s 80 000 otáčkami za minútu a...

Akumulátorový vysávač Roidmi S1E zaujme svojou funkčnosťou, nízkou hmotnosťou iba 2,3 kg, výkonným motorom s 80 000 otáčkami za minútu a nadčasovým dizajnom.

Navrhnutý pre pohodlieŠpeciálny vysávač Roidmi S1E je navrhnutý tak, aby vám čo najlepšie slúžil. Ergonomická, o 270 stupňov zakrivená rukoväť poskytuje bezpečné a pohodlné uchopenie. Jeho bezdrôtové a ľahké prevedenie je nespornou výhodou. Ľahko ho použijete takmer kdekoľvek – možno ho použiť aj na upratovanie miest, ktoré sú pre bežné káblové vysávače nedostupné. Ľahko tak môžete vysávať podlahy, strop, priestor s nábytkom, a dokonca aj notebook alebo auto. Tenkú kefu, na vysávanie ťažko dostupných miest, je možné ľubovoľne otáčať v uhle 270 stupňov.
Praktické režimyUpratovanie uľahčujú špecifické režimy, ktoré umožňujú prispôsobiť výkon vysávača vašim aktuálnym potrebám. Štandardný režim vám umožní vykonávať bežné upratovanie. Režim Max je ideálny pre ťažké nečistoty, ako sú odolné prachové častice a zamotané zvieracie chlpy.
Jednoduché použitieRoidy S1E sa vyznačuje aj intuitívnym ovládaním. Zariadenie môžete spustiť a zastaviť stlačením jediného tlačidla. Medzi dostupnými režimami môžete tiež ľahko prepínať pomocou citlivého tlačidla na rukoväti vysávača.
Starajte sa o svoj bytÚčinné upratovanie zaisťujú vymeniteľné, ľahko čistiteľné kefy, ktoré umožňujú dôkladné vysávanie rôznych typov povrchov. Súprava obsahuje multifunkčnú podlahovú kefu, štrbinovú kefu a malú kefu na upratovanie nerovných alebo ťažko prístupných povrchov. Vstavaný čistiaci valec z mäkkých nylonových vlákien je ideálny na čistenie drevených podláh, ktorým dodá leštiaci efekt. Pokiaľ sa teda chcete tešiť z krásnej a lesklej podlahy, rozhodnite sa pre Roidmi S1E.
Čisté a bezpečné prostredieRoidy S1E vám poskytne čisté prostredie bez alergénov, ktoré potrebujete. Prístroj filtruje 99% prachu o veľkosti až 0,3 μm. Vďaka takto účinnej a prvotriednej filtrácii si ľahko vytvoríte bezpečný a dokonale uprataný domov.Pôsobivý výkon – tichá prevádzkaVoľbou Roidmi S1E sa môžete spoľahnúť na vynikajúcu účinnosť. Zaisťuje ju bezkefový motor, ktorý dosahuje rýchlosť až 80 000 otáčok za minútu a výkon 415 W. To sa premieta do pôsobivého sacieho výkonu 110 W a 20000 pa. Pôsobivý je tiež objemový prietok, ktorý v maximálnom režime dosahuje až 1100 l/min. To znamená, že si vysávač dokonale poradí so všetkými druhmi nečistôt a zmetie ich zo svojej cesty ako tornádo. Navyše je mimoriadne tichý – jeho hlučnosť činí iba 75 dB, takže sa môžete rozlúčiť s nepríjemným hlukom.Odolná batériaRoidy S1E má tiež dlhú výdrž. V štandardnom režime pracuje nabitý vysávač až 50 minút, čo vám umožní celkové upratovanie domácnosti. V maximálnom režime môžete počítať s 10 minútami intenzívneho vysávania. Plné nabitie prístroja trvá iba 2,5 hodiny. Za fantastický výkon vysávača Roidmi S1E zodpovedá osem lítiových batérií s celkovou kapacitou 2200 mAH. Tie pre vás urobia viac – zaistia vám dlhé a účinné vysávanie.
Bezproblémová prevádzkaS vysávačom Roidmi S1E sa tiež nemusíte obávať zamotaných vlasov, upchaných filtrov alebo straty sacieho výkonu. Vďaka technológii použitej v prístroji všetky tieto problémy odpadajú. Prúdenie vzduchu u vysávača Roidmi S1E je tak silné, že okamžite nasáva vlasy a ďalší odpad a zabraňuje ich usadzovaniu vo vnútri prístroja. Rozlúčte sa s nepohodlným čistením kefou alebo rozpletaním vlasov.Úspora miesta a časuJednoduché je tiež skladovanie zariadenia Roidmi S1E. Stačí použiť dodaný magnetický držiak. Ľahko ho pripevníte na stenu a potom k nemu pripojíte vysávač. Akonáhle ho budete potrebovať použiť, môžete preňho rýchlo siahnuť a po skončení upratovania ho pohodlne vrátiť na miesto. Toto riešenie navyše umožňuje zariadenie zároveň nabíjať pomocou nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia. Ide o vynikajúci spôsob, ako ušetriť čas a miesto!Úžasný dizajnRoidy S1E sa vyznačuje jedinečným ergonomickým dizajnom. Keď je vysávač naklonený pod uhlom 45 stupňov, dokonale vyvážená hmotnosť motora a batérie pomáha užívateľovi uľaviť a zaisťuje pohodlné vysávanie. Pôsobivé je tiež farebné prevedenie vysávača – kombinácia klasickej bielej a výraznej, energickej červenej farby je úchvatná a robí z vysávača Roidmi S1E nielen praktický, ale aj štýlový doplnok každého interiéru.

V balení:

Vysávač Roidmi S1E
Trubica
Kefa na podlahu
Štrbinová kefa
Malá kefa
Čistiaca kefka
Prídavný filter
Magnetický držiak na stenu
Napájací zdroj
Užívateľská príručka Veľmi žiadaný produkt Tyčový a ručný Aku vysávač Roidmi S1E dá sa zaobstarať už dnes tu na stránkach zaradený v rubrike vysávače. Vyhľadajte si zľavnené produkty z tejto kateógrie za úplne najnižšiu cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Roidmi. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známa značka Roidmi predstavuje skvelé produkty. za skutočne nižšiu cenu. Urobte radosť sami sebe!

Tento zľavnený produkt Tyčový a ručný Aku vysávač Roidmi S1E od výrobcu s dlhou históriou Roidmi ľahko nájdete na našich stránkach teraz vo výhodnej akcii! Výhodne za cenu 248,36 EUR.