robot-vysavac.sk

Tyčový a ručný vysávač Dyson Gen5 Detect

Kvalitný a lacný produkt Tyčový a ručný vysávač Dyson Gen5 Detect od známeho popredného výrobcu Dyson ľahko získate v našej ponuke v zľave. K dispozícii teraz v predaji za 943,49 EUR.
EAN: 5025155081716
Tyčový a ručný vysávač Dyson
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
943,49 EUR

Popis produktu

Náš najvýkonnejší akumulátorový vysávač¹. S filtráciou HEPA²Doteraz najdlhšia doba chodu akumulátorového vysávača Dyson zaisťuje až 70 minút upratovania celej domácnosti.
Doposiaľ najpokročilejšia technológia vysávania DysonUnikátna technológia v spotrebiči s hmotnosťou 3,5 kg. Pokročilý sací výkon¹ a pokročilá filtrácia HEPA² s detekciou prachu a vedeckým dôkazom na obrazovke

Zachytáva mikroskopické častice²
Vírusy – Výstupný filter zachytáva častice už od veľkosti 0,1 mikrónu(μm)², vrátane vírusov.¹Peľ – Predmotorový filter zachytáva častice už od veľkosti 0,5 mikrónu (μm), vrátane peľu.Roztoče – Zostava cyklónov zachytáva častice o veľkosti iba 10 mikrónov (μm), vrátane roztočov.Vlasy, zvieracie chlpy a blchy – Kovová mriežka zachytáva častice ako je cukor a blchy, s veľkosťou 300 mikrónov (μm). Zatiaľ čo v zbernej nádobe sú z prúdu vzduchu odstraňované väčšie častice a vlasy – o veľkosti 500 mikrónov (μm).

Odhalí 2-krát viac neviditeľného prachu
Naša najnovšia podlahová hubica Fluffy Optic™ osvetľuje mikroskopický prach a nečistoty, ktoré na tvrdých podlahách bežne nevidíte.Jasnejšie osvetlenie dosahuje do vzdialenosti 300 mm – takže vám nič neunikne.

Naša najnovšia LCD obrazovka zobrazuje, kedy je podlaha čistá.
Piezoelektrický senzor počíta častice a určuje ich veľkosť – automaticky zvyšuje výkon tam, kde detekuje viac prachu.6.​Na LCD obrazovke sa zobrazuje zostávajúca doba chodu a vedecký dôkaz o hygienicky čistej podlahe7 pre plnú kontrolu nad upratovaním.
Zobrazuje veľkosť častícNa LCD displeji je kategorizovaná veľkosť častíc
Počíta počas vysávaniaFarebné stĺpce označujú vysoké (modrá), stredné (biela) alebo nízke (zelená) množstvo prachu. Ukáže vám, kde je potrebné vykonať upratovanie.⁶
Ukáže vám, kedy je podlaha čistáZobrazí prehľad toho, čo bolo vysaté, pre vedecký dôkaz hĺbkového čistenia.⁶

 
Doba chodu až 70 minút.
Vysávač Dyson Gen5detect™ s doposiaľ najdlhšou dobou chodu3 pre dôkladné upratovanie celej domácnosti. Je dostatočne univerzálny pre ťažko prístupné miesta pod pohovkou, pod schodiskom aj vysoko na policiach.

 
Vysoká energetická hustota, neklesajúci výkon
Vylepšená 10-článková lítium-iónová batéria zaisťuje dlhotrvajúce a výkonné sanie. Vysávač Dyson Gen5detect™ váži 3,5 kg a jeho batéria má o dva články viac ako vysávače Dyson V15 Detect™, aby mohol pracovať pri vyššom napätí a vytvárať väčší výkon.

Počas niekoľkých sekúnd sa premení na najvýkonnejší ručný vysávač¹
Nestrácajte čas premenou na ručný vysávač. Trubica vysávača Dyson Gen5detectTM jediným kliknutím odpojí a uvoľní vstavanú štrbinovú hubicu pre pohotové upratovanie nečistôt.

Podlahová hubica Digital Motorbar™
Inteligentne prispôsobuje sací výkon rôznym povrchom.5 Integrované zuby odstraňujú namotané vlasy a zvieracie chlpy z rotačnej kefy počas vysávania.

Hubica s kónickou kefou
Odstraňuje zvieracie chlpy z pelechov, autosedačiek a schodov. Rýchlo.

Kombinovaná hubica
Dve hubice v jednej – s úzkou štrbinou as kefou na rýchle prepínanie medzi vysávaním a utieraním prachu.

Ovládanie výkonu jedným tlačidlom
Spustenie stlačením tlačidla, bez nutnosti držať spúšť.
Prepracované uchopenie pre väčšie pohodlie
Vytvarovaná rukoväť s novým designom pomáha prispôsobiť úchop pre pohodlnejšie vysávanie.
 

Bez poklesu sacieho výkonu
S technológiou Radial Root Cyclone. 14 do kruhu usporiadaných cyklónov vytvára odstredivé sily až 100 000 G, ktoré z prúdu nasávaného vzduchu separujú prach a nečistoty. Udržanie maximálneho sacieho výkonu.

Bezdotykové vysypávanie zbernej nádoby
Hygienický mechanizmus uvoľní nečistoty a prach hlboko do koša, a to jediným úkonom.

 
Vymeniteľné batérie
Výmenou batérií predĺžite dobu chodu vášho vysávača.
 

Trubica so vstavanou štrbinovou hubicou
Rozložením rúrky získate úzku hubicu s kefkou na konci na upratovanie malých plôch
Úchyt na stenu
Vysávač Dyson Gen5detect™ sa vloží do nabíjacieho úchytu na stene, aby bol pripravený na ďalšie upratovanie.
 

Umývateľné diely
Filter a mäkká rotačná kefa Fluffy™ je možné umývať, zbernú nádobu a hubicu možno utrieť na odstránenie nahromadeného prachu a na optimalizáciu výkonu vysávača Dyson.
 

Obsah balenia

Dyson Gen5Detect™ Absolute
Podlahová hubica Digital Motorbar™
Podlahová hubica Fluffy Optic™
Hubica s kónickou kefou
Trubica so vstavanou štrbinovou hubicou
Kombinovaná hubica
Nabíjačka
Úchyt na stenu

Špecifikácia

Hmotnosť 3,5 kg
Objem zbernej nádoby 0,77 l
Doba nabíjania 4,5 hod
Cyklónová technológia – 14 cyklón
Filtračný systém – HEPA systém2 celého spotrebiča
Doba chodu – až 70 minút3
Sací výkon (zvýšený režim) – 280 AW1
Výška 1276 mm
Hĺbka 276 mm
šírka 250 mm

1. Sací výkon testovaný podľa noriem IEC62885-4 CL5.8 a CL5.9, na flexibilnom vstupe, s plnou zbernou nádobou, vo zvýšenom režime, v laboratóriách nezávislej tretej strany spoločnosti SGS-IBR Laboratories v USA v roku 2022.2. Filtrácia testovaná podľa normy ASTM F3150 vo zvýšenom režime nezávislou treťou stranou laboratóriami SGS IBR v USA v roku 2022. Účinnosť filtrácie je meraná porovnaním počtu štandardizovaných prachových častíc pri vstupe oproti počtu častíc na výstupe. Miera zachytenia sa môže líšiť v závislosti od aktuálneho prostredia a použitého režimu.3. Pri použití v Eko režime na tvrdej podlahe. Skutočná doba chodu sa môže líšiť v závislosti od režimu výkonu, typu podlahy a/alebo použitých hubicích.4. V porovnaní s pôvodnou hubicou Dyson Laser Slim Fluffy™. Účinnosť ovplyvňujú svetelné podmienky okolitého prostredia, typ nečistôt a vysávaný povrch.5. Technológia dynamického snímania zaťaženia (Dynamic Load Sensor) je k dispozícii iba v režime Auto s motorovou podlahovou hubicou Digital Motorbar™.6. Najvyššia presnosť bude dosiahnutá v režime Auto. Funkcia automatického prispôsobenia sacieho výkonu je k dispozícii iba v režime Auto. Testované na základe priemerného domáceho využitia, podľa údajov z interného testovania spoločnosťou Dyson.7. Množstvo a veľkosti nečistôt zobrazených na obrazovke sa menia v závislosti od použitia. Zobrazené príklady sa môžu vyskytovať v rámci jedného alebo viacerých rozsahov veľkostí. K automatickému prispôsobeniu sacieho výkonu dochádza iba v režime Auto.8. V porovnaní s modelom Dyson V15 Detect™