robot-vysavac.sk

Tyčový a ručný vysávač Dyson V11 Absolute 2022

Zľavový produkt Tyčový a ručný vysávač Dyson V11 Absolute 2022 od skvelého výrobcu Dyson ľahko môžete získať na našich stránkach teraz práve skutočne lacno! Výhodná ponuka za skvelú cenu 599 EUR. EAN: 5025155075098
Tyčový a ručný vysávač
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
599 EUR

Popis produktu

Oficiálny partner značky Dyson pre SK.

Akcia je platná od 27. 2. do 26. 3. 2023
Na získanie darčeka je potrebná registrácia na stránkach mujdyson.cz a doloženie účtenky s dátumom nákupu v danom období. Darček dodáva dovozca značky Dyson.

Akumulátorový vysávač Dyson s vysokým sacím výkonom a inteligentnými technológiamiEfektívne upratovanie s výkonným vysávačom Dyson. Trvalo vysoký výkon akumulátora a hygienický systém vyprázdňovania zbernej nádoby. Výkon systému je meraný a zobrazovaný v reálnom čase na LCD displeji pre ešte lepší prehľad o upratovaní.

 Jedinečný systém riadenia spotreby akumulátora
Technológia akumulátov Dyson spolu so spúšťacím tlačidlom zaisťujú dlhú dobu vysávania tým, že vysávač vysáva len pri stlačenom tlačidle. Maximálny výkon motora nabieha okamžite a po uvoľnení tlačidla okamžite ustane. 
Nový, väčší a vylepšený akumulátorNajvýkonnejší Li-Ion akumulátor Dyson má nové veľkokapacitné nikel-kobalt-hliníkové katódy, ktoré vysávaču umožňujú vytvárať o 20 % väčší sací výkon oproti vysávaču Dyson Cyclone V10™. Zabudované monitorovanie systému kontroluje využitie akumulátora a umožňujú optimalizovať výkon. 

Podlahová hubica Motorbar™ na koberce s integrovanými zubami proti namotávaniu
Integrovaný motor otáča rotačnou kefou podlahovej hubice až 60-krát za sekundu. Vďaka nemu tuhé nylonové štetiny kefy prenikajú hlboko do koberca a odstraňujú nečistoty, zatiaľ čo karbónové vlákna zachytia jemný prach na tvrdých podlahách.

Podlahová hubica Fluffy™ pre tvrdé podlahyMäkký tkaný nylon odstraňuje veľké nečistoty, zatiaľ čo antistatické vlákna z karbónových vlákien odstraňujú jemný prach.

LCD displej informuje v reálnom čase
8 000 krát za sekundu monitoruje výkon systému a následné získané informácie zobrazuje na LCD displeji. Poskytuje informácie o zostatku zostávajúcej dobee vysávania, ale aj upozornenie o nutnej údržbe. 

Správny režim vysávania pre konkrétnu úlohu
Tti výkonnostné režimy optimalozované pre rôzne úlohy. Vyvážený výkon s dobou chodu, tak ako potrebujete: 
Režim Auto Rozpoznáva povrch, prispôsobuje sa, dôkladne vysáva, optimálne vyvažuje výkon a dobu chodu. Inteligentne sa prispôsobuje rôznym typom podlahám.Režim Boost Dvakrát väčší sací výkon než akýkoľvek iný akumulátorový vysávač, merano cez hubicu. Režim Eco Až 60 minút vysávania zaručuje dlhšie vysávanie všetkých typov podláh. 

Mechanizmus hygienického vysypávania „Point and Shoot“
O 40% väčší zásobnák na odpad (oproti modelu Dyson V8) a mechanizmus „Point and Shoot“ jediným pohybom hygienicky vysype prach a nečistoty do odpadkového koša, takže s nimi neprídete do kontaktu.

Doba chodu až 60 minút bez poklesu výkonu
Vysoký sací výkon umožňuje vysávanie aj v zle dostupných miestach. Behom vysávania nedochádza k zníženiu sacieho výkonu a otáčok motora ani pri minimálnom stave batérie. Dĺžka vysávania 60 minút platí pre režim Eco na tvrdých podlahách.Verzia V11 Absolute 2022 disponuje vymeniteľnou batériou na cvakacom princípe – už nebude potreboať žiadny skrutkovač. 

Komplexná filtrácia celého systému
Vďaka vzduchotesnemu prevedeniu cyklónu a tlakovému gumovému tesneniu okolo filtra je celý systém perfektne vzduchotesný – to zabraňuje úniku prachu, alergénov a baktérií späť do ovzdušia. Vysávač tak zachytáva 99,97% prachových častíc už od veľkosti 0,3 mikrometra a vypúšťa vzduch, ktorý je čistejší než ten, ktorý dýchate. Filtre pre a za motorom sú za účelom jednoduchej údržby integrované do jednej spoločnej jednotky a sú plne umývateľné – jednoduchá údržba a dlhá životnosť.

Nejvýkonejší digitálne riadený motor Dyson V11
Motor s 125 000 otáčkami za minútu vytvára najvyšší sací výkon medzi akumulátorovými vysávačmi.Sací výkon bol meraný podľa EN 60312-1 CL 5.8 a 5.9, s plným zásobníkom na odpad, testovaný v režime Boost a v porovnaní s akumulátorovými tyčovými vysávačmi na trhu, s výnimkou vysávačov Dyson.
Vylepšená akustikaAerodynamické uloženie motora reguluje prúdenie vzduchu okolo motora a znižuje tak spôsobenú turbulencie. Vďaka špeciálným materiálom absorbujúcim vibrácie, tlmiacemu filtru za motorom a akustickej prepážke, ktorá zabraňuje šíreniu zvuku od jeho zdroja, došlo k výraznej redukcii hlučnosti.

Cyklónová technológia
14 cyklónov vytvára odstredivú silu presahujúca 79 000 G, ktoré separujú mikroskopické častice od veľkosti 0,3 mikrometra, ako je peľ alebo baktérie, do odpadnej nádoby. 

Dostane sa do každého kúta i štrbinyPretože je motor uložený nad rukoväťou, je ťažisko vysávača  Dyson Cyclone V11™ v rukoväti. Preto je možné ho ľahko používať na hlavou alebo na vysávanie ťažko dostupných miest.
Pomocou jedného úkonu ho premeníte na ručný vysávač Na rýchle a okamžité vysatie v zle prístupných miestach sa dajú akumulátorové vysávače Dyson jednoducho upraviť na ručné vysávače. 
Vysávanie schodovNa pohodlné vysávanie schodov môžete použiť podlahovú hubicu, ktorú pripevníte priam na telo vysávača. 
Doma aj v aute. Vysoko účinné čistenie.Dlhotrvajúci sací výkon na dokonalé vysatie vášho auta. Dostane sa aj do ťažko prístupných miest v celom interiére auta. Žiadne vrecka a doživotný prací filter Žiadne dodatočné náklady na spotrebný materiál 
Obsah balenia

Vysávač V11
Trubica
Podlahová hubica Motorbar™
Podlahová hubica Fluffy™
Mini hubica s motorovou rotačnou kefou
Kombinovaná kefová hubica
Štrbinová hubica
Adaptér na vysávanie pod nábytkom
Úchyt na príslušenstvo na trubicu
Nabíjací adaptér
Úchyt na stenu

Ako rozobrať Dyson V11 aby ste ho dôkladne vyčistili ???
Je to jednoduché, stačí použiť len pár hmatov :)Pozrite sa na naše krátke instruktážne video.