robot-vysavac.sk

Tyčový a ručný vysávač Dyson V15 Detect Absolute 2022

Tento žiadaný produkt Tyčový a ručný vysávač Dyson V15 Detect Absolute 2022 od našej známej značky Dyson pohodlne získate tady teraz lacno. Vo skvelej akcii za 699 EUR. EAN: 5025155070017
Tyčový a ručný vysávač
Overiť dostupnosť »
Značka: Dyson
699 EUR

Popis produktu

Oficiálna distribúcia pre ČR a SR so zabezpečením záručného a pozáručného servisu.

Svetelný paprsok detekuje častice, ktoré bežne nevidíte. Svetelný paprsok svieti pod presným uhlom urobí viditeľným aj jemný neviditeľný prach na hladkých podlahách, takže ho vysajete skutočne dôkladne. 
Meria mikroskopické prachové častice Piezo senzor nepretrižite meria a počíta prachové častice – v prípade potreby automaticky zvyšuje sací výkon.

ReagujeVýkonný motor Dyson HyperdymiumTM automaticky zvýši sací výkon, v prípade, že zistí väčšie množstvo prachu.²

Nabíjacia stanica 
Vysávač Dyson V15 Detect™ sa zasúva do úchytu na stene, ktorý slúži k nabíjaniu vysávača aj úhľadnému uloženiu príslušenstva. Vysívač je tak po ruke a pripravený k ďalšiemu použitiu.  

Bezdotykové vyprázdňovanie odpadnej nádoby 
Hygienický vyprázdňovací mechanizmus uvoľní prach a nečistoty hlboko do odpadkového koša v jednom kroku. 

Tri sacie režimy
Režim Auto sa inteligentne prispôsobuje – optimálna rovnováha výkonu a doby chody. Režim EKO poskytuje dlhšiu dobu chodu, zatiaľ čo režim Boost je navrhnutý pre krátke a intenzívne vysávanie. 

Ľahká údržba
Filter a kefa podlahovej hubice Fluffy™ môžete umývať a zberná nádoba a nastroje otrieť, aby ste odstránili usadeniny prachu a pomohli optimalizovať výkon vášho vysávača Dyson.

Jednotlačidlová výmena batérie
Pre ešte dlhšie zotrvávajúce upratovanie môžete batériu jednoducho vybrať a vymeniť za nabidtú. Batériu môžete nabíjať v spotrebiči alebo mimo neho.8
Viac informácií tu

Obsah balení: 

1 Nová svetelná technológia pre hladké podlahy. Účinnosť svetla ovplivňujú svetelné podmienky okolitého prostredia, typ nečistôt a vysávaný povrch. 2 Sací výkon testovaný podľa EN IEC62885-4 CL5.8 a CL5.9, s plne zaplnenou zbernou nádobou, v režime Boost v porovnaní s ostatnými akumulátorovými vysávačmi, ktorých sací výkon presahuje 150 AW (predajné dáta od januára 2020 do decembra 2020).3 Množstvo a veľkosť prachu zobrazené na LCD obrazovke sa líši v závislosti na použití. Autotické prispôsobenie satia prebieha len v automatickom režime.4 Množstvo a veľkosti prachu zobrazeného na LCD obrazovke sa líši v závislosti na použití. Uvedené príklady sa môžu vyskytovať v rámci jedného alebo viacerých zobrazeniach záleží na rozsahu a veľkosti. 5 V režime Auto.6 Pri použití v Eko režime na tvrdej podlahe.7 Filtrácia testovaná podľa  ASTM F1977-04, v režime Boost, nezávislou treťou stranou, SGS-IBR Laboratories US, laboratórnym nastavením.8 Pridanú batériu a nabíjačku môžete zakúpiť samostatne na webových stránkach spoločnosti Dyson.9 Filtrácia testovaná podľa ASTM F3150, v režime Boost, nezávislou treťou stranou, SGS-IBR Laboratories US v roku 2020.