Tyčový Aku vysávač Roidmi X20

Ergonomicky vyváženýŤažisko je uložené v zadnej časti, spúšť je umiestnená ergonomicky a nie je nutné ju držať, stačí stlačiť. Vďaka veľmi... viac informácií »
Tyčový Aku vysávač Roidmi
Značka: Roidmi
411,23 EUR
Overiť dostupnosť »
Ergonomicky vyváženýŤažisko je uložené v zadnej časti, spúšť je umiestnená ergonomicky a nie je nutné ju držať, stačí stlačiť. Vďaka veľmi...

Ergonomicky vyváženýŤažisko je uložené v zadnej časti, spúšť je umiestnená ergonomicky a nie je nutné ju držať, stačí stlačiť. Vďaka veľmi premyslenému designu vás nebudú bolieť chrbát ani ruky.
Tri stupne intenzity saniaŠtandardné, na bežné vysávanie s výdržou 35 minút. Výkonnejší pre väčšie množstvo nečistôt s výdržou 17 minút vysávania a nakoniec najvyšší výkon pre väčšie a odolné nečistoty s dobou sania 10 minút.
LED displej pre prehľadné informácieZobrazí vám aktuálny stav batérie, nabíjanie a vybraný stupeň výkonu sania.
Päťstupňová filtráciaM10 disponuje päťvrstvovou účinnou filtráciou na oddeľovanie prachu a plynov. Filtračný prvok MiF účinne blokuje prach a huba na výstupe vzduchu znova filtruje, aby sa zabránilo sekundárnemu znečisteniu vyfúknutým vzduchom.
Podlahová kefa 90° + 90°Špeciálne navrhnutá 90 ° horizontálne aj 90 ° vertikálne otočná podlahová kefa flexibilne čistí každé zakútie vášho bytu, pod každým kusom nábytku alebo pod posteľou.
Veľký valec na hladké a plynulé vysávanieVeľký 60mm valec sa pohybuje po koberci s vysokým vlasom rovnako ľahko ako po dlažbe.
Kombinácia úložiska a nabíjacej staniceVďaka špeciálne navrhnutému nabíjaciemu stojanu budete mať príslušenstvo uložené a vždy po ruke, navyše nezaberie ďalšie miesto.
Nástavce na všetko upratovanieDlhý úzky nástavec na čistenie kútov, úzkych priestorov a medzier. Mäkká kefa zase tesne prilieha napríklad k plachte alebo pohovke a účinne vysáva prach na povrchu.
Obsah balenia:

Vysávač Roidmi X20
Trubica
Kefa na podlahu
Šterbinová kefa
Malá kefa
Čistiaca kefka
Mopovacia kefa s nádržou
Predlžovacia hadica
Prídavný filter
Magnetický držiak na stenu
Napájací zdroj
Užívateľská príručka Tento skvelý produkt Tyčový Aku vysávač Roidmi môžete dostať práve tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii vysávače. Teraz si môžete vybrať ešte ostatné produkty z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu. Obľúbený výrobca zákazníkov Roidmi svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitný tovar..

Zľavnený produkt Tyčový Aku vysávač Roidmi X20 od spoľahlivého výrobcu Roidmi máte možnosť získať na našich stránkach teraz práve skutočne výhodne! Lacno za 411,23 EUR.