Tyčový aku vysávač Roidmi X30 PRO

Akumulátorový vysávač Roidmi X30 PROVysávač novej generácie. Model X30 PRO je oceňovaný dizajnový kúsok, ktorý zaujme aj najmodernejšími... viac informácií »
Tyčový aku vysávač Roidmi X30
Značka: Roidmi
469,33 EUR
Overiť dostupnosť »
Akumulátorový vysávač Roidmi X30 PROVysávač novej generácie. Model X30 PRO je oceňovaný dizajnový kúsok, ktorý zaujme aj najmodernejšími...

Akumulátorový vysávač Roidmi X30 PROVysávač novej generácie. Model X30 PRO je oceňovaný dizajnový kúsok, ktorý zaujme aj najmodernejšími technológiami. Tri stupne intenzity satiaŠtandardná, na bežné vysávanie s výdržou 70 minút. Výkonnejšia pre väčšie množstvo nečistôt s výdržou 35 minút vysávania a nakoniec najvyšší výkon pre väčšie a odolnejšie nečistoty s dobou satia 10 minút. Chytrý OLED displej s mobilnou aplikáciouNajmodernejší OLED displej vášho vysávača vám bude zobrazovať aktuálne informácie, rovnako tak aj v mobilnej aplikácií cez Bluetooth, ktorý spojíte s vašim vysávačom. Budete mať celkový prehľad o stavu nabitia batérie, filtra, výkonu satia a ďalších užitočných informáciách. Šesťstupňová filtráciaVeľmi účinný systém filtrácie dvoch filtrov vo vysávačoch Roidmi je porovnateľný s výkonom čističky vzduchu. Skvelá poistka pre vaše zdravie. Vysáva, vytiera. Oboje zároveň.Vysávač X30 Pro využíva integrovanú konštrukciu vysávania a vytierania, ktoré môžete využívať súčasne. Prach, vlasy a ďalšie nečistoty môžete vysať a následne vytrieť. Dvojnásobná úspora času, čistota a lesk. Kombinácia úložiska a nabíjacej staniceVďaka špeciálne navrhnutému nabíjaciemu stojanu budete mať príslušenstvo uložené, a vždy po ruke – navyše nezabere žiadne ďalšie miesto. Nástavce pre celkovú čistotuDlhý úzky nástavec na vyčistenie kútov, úzkych priestorov a medzier. Mäkká kefa zase tesne prilieha napríklad k plachne alebo pohovke a účinne povysáva prach na povrchnu.

V balení nájdete:- Vysávač Roidmi X30 Pro- Trubica- Kefa na podlahu- Štrbinová kefa- Kefa na vytieranie s nádržou- Predlžovacia hadica + kefa na zvieratá – Malá kefa- Čistiaca kefka- Dodatočný filter- Magnetický držiak na stenu- Napájací zdroj- Užívateľská príručka Veľmi obľúbený tovar Tyčový aku vysávač Roidmi X30 PRO možno nakúpiť okrem iného na webe v obľúbenej rubrike vysávače! Teraz si môžete kúpiť kvalitné výrobky v spomínanej rubrike za rozumné peniaze. U zákazníkov obľúbený výrobca Roidmi má k dispozícii top výrobky za neuveriteľne výhodnú cenu. Presvedčte sa sami. Možno hľadáte niečo iné, máme toho viac. Máme v ponuke tiež ďalšie vybrané produkty od značky Roidmi. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Lacný produkt Tyčový aku vysávač Roidmi X30 PRO od známeho dodávateľa Roidmi jednoducho môžete získať aktuálne za primerané peniaze. Stojí práve teraz u nás 469,33 EUR.