Tyčový aku vysávač s mopom Roidmi X30 VX

Roidmi X30 VXSamočistiaci tyčový aku vysávač a mop v jednom. Model vysávača je pokročilá verzia s automatickým čistením a mimoriadnym sacím... viac informácií »
Tyčový aku vysávač s mopom
Značka: Roidmi
576 EUR
Overiť dostupnosť »
Roidmi X30 VXSamočistiaci tyčový aku vysávač a mop v jednom. Model vysávača je pokročilá verzia s automatickým čistením a mimoriadnym sacím...

Roidmi X30 VXSamočistiaci tyčový aku vysávač a mop v jednom. Model vysávača je pokročilá verzia s automatickým čistením a mimoriadnym sacím výkonom.Jednoduchá manipuláciaDôkladné vyčistenie mopovej hlavice na samočistiacej stanici stlačením jedného tlačidla. Výkonom sa rovná ručnému drhnutiu po dobu 10 minút, navyše je ale hygienickejšie.Stanica automaticky mop vyčistí a vysuší bez toho, aby ste sa museli ohýbať alebo si zašpiniť ruky. Tým si ušetríte čas aj energiu.Extra vysoký sací výkonMop pracuje s podporovaným systémom dvoch kief, výkonom až 200 otáčok za minútu, ktorý zodpovedá nepretržitému stieraniu oboma rukami naraz.Ergonomicky vyváženýŤažisko je uložené v zadnej časti, spúšť je umiestnená ergonomicky a nie je nutné ju držať, stačí stlačiť. Vďaka veľmi premyslenému designu vás nebude bolieť chrbát ani ruky.LED displej pre prehľadné informácieZobrazí vám aktuálny stav batérie, nabíjanie a vybraný stupeň výkonu sania.Dvojité filtre, šesťstupňová filtráciaVeľmi účinný systém filtrácie vysávača je porovnateľný s výkonom čističky vzduchu.Kombinácia úložiska a nabíjacej staniceVďaka špeciálne navrhnutému nabíjaciemu stojanu budete mať príslušenstvo uložené a vždy po ruke, navyše nezaberie ďalšie miesto.Nástavce na všetko upratovanieDlhý úzky nástavec na čistenie kútov, úzkych priestorov a medzier. Mäkká kefa zase tesne prilieha napríklad k plachte alebo pohovke a účinne vysáva prach na povrchu.

V balení:

Vysávač Roidmi X30 VX
Trubica
Mopovacia hlavica s čistiacimi podložkami
Čistiaca stanica
Kefa na podlahu
Malá kefa
Čistiaca kefka
Prídavný filter
Magnetický držiak na stenu
Napájací zdroj
Užívateľská príručka
Tento exkluzívny tovar Tyčový aku vysávač s mopom Roidmi X30 možno zaobstarať bez ťažkostí na webe v známej rubrike vysávače! Teraz si môžete vybrať ešte ďalšie výrobky zo spomínanej kategórie za extra cenu.

Akčný a v zľave produkt Tyčový aku vysávač s mopom Roidmi X30 VX od skvelého výrobcu Roidmi získajte teraz v ponuke za výpredajovú cenu! Teraz zaobstaráte len za 576 EUR.