robot-vysavac.sk

Tyčový vysávač ETA 1231 90000 Supersonic

Kvalitný a veľmi žiadaný kus Tyčový vysávač ETA 1231 90000 Supersonic od výrobcu so skvelou povesťou ETA môžete dostať dnes za mimoriadne nízku cenu. V akcii za cenu 130,45 EUR.
EAN: 8590393303465
Tyčový vysávač ETA 1231
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
130,45 EUR

Popis produktu

Vysávajte s ľahkosťouStále ešte veríte, že musí byť výkonný vysávač robustný a hlasný? Dovoľte, aby sme vás vyviedli z omylu. Tyčový a ručný vysávač 2 v 1 ETA Supersonic 1231 90000 vás prekvapí svojou vysokou účinnosťou, hoci váži iba 2,2 kg (v móde ručného vysávača dokonca len 1,7 kg). K pohodlnej manipulácii navyše prispieva aj ergonomická rukoväť spolu so spínačom nepretržitého chodu, vďaka ktorému nemusíte unavovať prsty nepretržitým stláčaním.Dve úrovne sacieho výkonu zaisťujú vždy optimálne nastavenie. Na silné nánosy nečistôt je vám plne k dispozícii aj tlačidlo pre okamžitý maximálny výkon.Nenechajte sa obmedzovaťTyčový vysávač ETA Supersonic 1231 90000 sa počas prevádzky zaobíde bez napájacieho kábla, a tak sa s ním môžete vydať kamkoľvek sa vám zachce. V prevádzke ho udrží kvalitný Li-ion akumulátor (21,6 V), ktorý mu dodáva šťavu až na dlhých 40 minút prevádzky na jedno nabitie. Akumulátor sa následne znova plne nabije už za 4 hodiny. Je možné ho tiež ľahko vybrať a vymeniť.Ďalšia superschopnosť tohto vysávača tkvie v jeho variabilite. Zostavenie všetkých komponentov a príslušenstva je veľmi jednoduché. Rovnako jednoducho z neho urobíte ručný vysávač, ktorý je vďaka bohatému príslušenstvu naozaj nenahraditeľným pomocníkom.
Boj za čistú domácnosťNad jeho výkonom jednoducho neprestanete žasnúť. Rotačná turbokefa doslova prevalcuje nečistoty, na ktoré vám posvietia praktické LED diódy na hubicu vysávača. Vďaka veľkému uhlu sklonu sa s ním navyše dostanete aj pod vyvýšený nábytok.O účinnú filtráciu sa postará kvalitný HEPA filter. Prach a nečistoty následne putujú do prachovej nádobky s objemom 450 ml, ktorá vás oslobodí od nákupu, výmeny a vyhadzovania prachových sáčkov.Spolu s vysávačom obdržíte aj štrbinovú hubicu na vysávanie ťažko prístupných miest a vankúšovú hubicu s odnímateľnou kefkou na upratovanie na miestach, ktoré potrebujú šetrne zbaviť prachu alebo pavučín.Súčasťou balenia je aj plastový úchyt na stenu, vďaka ktorému budete mať vysávač neustále po ruke bez toho, aby vám akokoľvek prekážal.Predĺžka záruky
Záruku na motor vysavače ETA Supersonic 1231 90000 vám zdarma prodloužíme na 3 roky – stačí vyplnit registrační formulá ZDE.
Tyčový vysávačPrevedenie 2v1 – funkcia tyčového aj ručného vysávačaVysoká účinnosť vysávania2 úrovne sacieho výkonu pre optimálne nastavenieĽahko vymeniteľný Li-Ion akumulátor 21,6 VVýdrž akumulátora až 40 minútKvalitný HEPA filterDoba nabíjania 4 hodElegantná svetelná signalizácia prevádzky a nabíjaniaPraktické LED diódy na osvetlenie vysávanej plochyObjem prachovej nádoby 0,45 lErgonomická rukoväť pre pohodlnú obsluhuJednoduché ovládanie a jednoduchá údržbaDeklarovaná hladina akustického výkonu 79 dB(A) re 1pWPríslušenstvoRotačná turbokefa s priamym pohonom a flexibilným kĺbom – je určená špeciálne na vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet a tvrdých podláh (linolea, dlažby či plávajúcich podlahy). Jeho kefka je šetrná a pri vysávaní eliminuje riziko poškriabania podlahy.Kovová sacia rúrkaŠtrbinová hubica – je vhodná na vysávanie v úzkych a ťažko prístupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď.)Vankúšová hubica s kefkou – šetrne vysaje mäkké textilné povrchy, ako je čalúnenie či polštáre, s kefkou potom pomôže pri vysávaní ťažkodostupných miestPlastový úchyt na stenu