Tyčový vysávač ETA 1231 90000 Supersonic

Vysávajte s ľahkosťou Stále ešte veríte, že musí byť výkonný vysávač robustný a hlasitý? Dovoľte, aby sme vás vyviedli z omylu. Tyčový a... viac informácií »
Tyčový vysávač ETA 1231 90000
Značka: ETA
126,41 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysávajte s ľahkosťou Stále ešte veríte, že musí byť výkonný vysávač robustný a hlasitý? Dovoľte, aby sme vás vyviedli z omylu. Tyčový a...

Vysávajte s ľahkosťou
Stále ešte veríte, že musí byť výkonný vysávač robustný a hlasitý? Dovoľte, aby sme vás vyviedli z omylu. Tyčový a ručný vysávač 2 v 1 ETA Supersonic 1231 90000 vás prekvapí svojou vysokou účinnosťou, i napriek tomu, že váži len 2,2 kg (v móde ručného vysávače dokonce len 1,7 kg). Ergonomická rukoväť prispieva k pohodlnej manipulácií a spolu so spínačom nepretržitého chodu, nemusíte unavovať pristy neustálým stláčaním tlačidla. 
Dve úrovne sacieho výkonu zaisťujú vždy optimálne nastavenie. Na silné nánosy nečistôt vám plne k dispozícií aj tlačidlo pre okamžitý maximálny výkon. Nenechajte sa obmedzovať 
Tyčový vysávač ETA Supersonic 1231 90000 sa behom prevádzky obíde bez napájacieho kábla, a tak sa s ním môžete vydať kamkoľvek sa vám zachce. V prevádzke ho udrží kvalitný Li-ion akumulátor (21,6 V), ktorý mu dodáva šťavu až na dlhývh 40 minút prevádzky na jedno nabitie. Akumulátor sa následne znovu plne nabije už za 4 hodiny. Môžete ho jednoducho vybrať a vymeniť. 
Ďalšia superschopnosť tohto vysávača tkvie v jeho variabilite. Zostavenie všetkých komponentov a príslušenstva je veľmi jednoduché. Rovnako jednoducho z neho urobíte ručný vysávač, ktorý je vďaka bohatému príslušenstvu skutočne nenahraditeľným pomocníkom. 
Ťaženie za čistú domácnosť 
Nad jeho výkonom proste neprestanete žasnúť. Rotačná turbokefa doslova preválcuje nečistoty, na ktorá vám posvieti praktické LED diódy na hubici vysávača. Vďaka veľkému uhlu sklonu sa s ním navyše dostanete aj pod vyvýšený nábytok. 
O účinnú filtráciu sa postará kvalitný HEPA filter. Prach a nečistoty následne putujú do prachovej nádoby s objemom 450 ml, ktorá vás oslobodí od nákupu, výmeny a vyhadzovania prachových vreciek.  
Spolu s vysávačom obdržíte tiež štrbinovú hubicu na vysávanie ťažko dostupných miest, vankúšovú hubicu a kefku na upratovanie miest, ktoré potrebujú šetrne zbaviť prachu a pavučín. 
Súčasťou balenie je tiež plastový úchyt na stenu, vďaka ktorému budete mať vysávač neustále po ruke, bez toho aby vám prekážal. 
Predĺženie záruky
Záruku na motor vysávača ETA Supersonic 1231 90000 vám zadarmo predĺžime na 3 roky – stačí vyplniť registračný formulár TU.
Tyčový vysávačPrevedenie 2v1 – funkcia tyčového aj ručného vysávačaVysoká účinnosť vysávania2 úrovne sacieho výkonu pre optimálne nastavenieĽahko vymeniteľný Li-Ion akumulátor 21,6 VVýdrž akumulátora až 40 minútKvalitný HEPA filterDoba nabíjania 4 hodElegantná svetelná signalizácia prevádzky a nabíjaniaPraktické LED diódy na osvetlenie vysávanej plochy Objem prachovej nádoby 0,45 lErgonomická rukoväť pre pohodlnú obsluhu vysávača Jednoduché ovládanie a ľahká údržba Deklarovaná hladina akustického výkonu 79 dB(A) re 1pW
PríslušenstvoRotačná turbokefa s priamym pohonom a flexibilným kĺbom – je určená špeciálne na vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet a tvrdých podláh (linolea, dlažby či plávajúcich podláh). Jeho kefka je šetrná a pri vysávaní eliminuje riziko poškriabania podlahy. Kovová sacia trubkaŠtrbinová hubica – je vhodná na vysávanie v úzkych a ťažko dostupných miestach (napr. v rebrách radiátorov, za nábytkom atď.)Vankúšová hubica – šetrne vysaje mäkké textiálné povrchy, ako je čalúnenie či vankúša Kefka – pomáhá pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu al rokyebo pavučín (na nábytku, stenách či obrazoch)Adaptér 100-240 V (AC) / 26 V (DC)Plastový úchyt na stenu
Obľúbený a akčný produkt Tyčový vysávač ETA 1231 90000 Supersonic môžete nakúpiť bez ťažkostí tu na webe v populárnej kateogrii vysávače. Teraz kúpite ešte ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu. Táto značka ETA pre svojich zákazníkov dodáva skvelé produkty Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa ETA. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený kus Tyčový vysávač ETA 1231 90000 Supersonic od spoločnosti s úžasnou reputáciou ETA pohodlne zaobstaráte teraz v ponuke za super cenu! Práve teraz len za 126,41 EUR.