robot-vysavac.sk

Tyčový vysávač ETA 7224 Fortis

Výnimočný a žiadaný produkt Tyčový vysávač ETA 7224 Fortis s osvedčenou značkou ETA jednoducho nájdete v našej online ponuke za parádnu cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 444,90 EUR.
EAN: 8590393303632
Tyčový vysávač ETA 7224
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
444,90 EUR

Popis produktu

Dlažba, vinyl aj parketyPokiaľ nie ste priaznivcami kobercov a doma preferujete skôr tvrdé podlahy, vysávač ETA Fortis si jednoducho zamilujete! Dokonale sa postará o všetky druhy tvrdých podláh – dlažbu, vinylové podlahy aj drevené parkety.
S tyčovým vysávačom ETA Fortis bude upratovanie jedna radosť. V jednom kroku totiž dokáže podlahu vysať, vytrieť aj vysušiť. Zároveň pomocou UV svetla podlahu účinne dezinfikuje a hubí až 99,9 % baktérií. Váš domov tak zostane hygienicky čistý. Pohodlné upratovanie bez ťahania káblov S výkonným vysávačom ETA Fortis pohodlne upracete bez ťahania zbytočných káblov a vedier. Jedným ťahom podlahu vysajete aj vytriete. Pri vytieraní sa nebojte pridať čistiace prostriedy a dajte svojim podlahám tu najlepšiu starostlivosť.  Vysávač sa jednoducho postará aj o rozliate tekutiny a rotačná kefa odstraní aj usadené nečistoty. Účinná vodná filtrácia navyše zamedzi úniku prachu a nečistôt späť do ovzdušia. Silný sací výkon vysávača ETA Fortis zaisťuje výkonný 25,2V Li-Ion akumulátor a pyšní sa výdržou až 45 minút. Vyčistenie celej domácnosti tak zvládnete bez obáv z predčasného vybitia vysávača. Sací výkon môžete regulovať praktickým tlačidlo. Nižší výkon ECO využijete aj pri klasickom upratovaní, kedy uprednostníte dlhšú výdrž s úsporou energie. Na náročnejšie upratovacie výzvy prepnete na MAX a zatočíte s nečistotami. Následné nabitie vysávača trvá 4-6 hodín. Všetky funkcie, čas prevádky aj stav batérie môžete sledovať na priehľadnom LED displeji. Upratovanie tak budete mať plne pod kontrolou.Jednoduché ovládanie a jednoduchá údržbaŤažkým a nepoddajným tyčovým vysávačom odzvonilo. Vysávač ETA Fortis má nízke ťažiško na jednoduchú manipuláciu a vďaka otočnému kĺbu sa ľahšie ovláda. Vysávač ETA Fortis výbornd drží stabilitu a stojí aj bez podpory. Behom upratovania ho tak môžete v kľude odložiť aj uprostred izby. Máte upratané? Vysávač odložíte do nabíjacej základne, kde môžete okrem vysávača skladovať aj príslušenstvo.Upratovanie vám uľahčí rotačná kefa z mikrovlákna, ktorá poslúži na šetrnejšie upratovanie a je vhodná aj na chúlostivejšie povrchy. Na odstránenie  hrubších alebo zaschnutých nečistôt použite špirálovitú rotačnú kefu, ktorú taktiež nájdete v balení. Cesta k čistej domácnosti vedie cez čistý vysávač. ETA Fortis vám však jeho údržbu maximálne uľahčí. Samočistiaci systém SELF-CLEAN stlačením jedného tlačidla dôkladne vyčistí útroby vysávača, nádobu stačí opláchnuť vo vode. Predĺženie zárukyNa tento spotrebič vám ETA poskytne predĺženú záruku až 5 rokov na motor. 

Vysávač a čistič tvrdých podláh 4 v 1

Vysáva, hĺbkovo čistí vodou, suší a dezinfikuje v jednom kroku
Špeciálne navrhnutý na údržbu všetkých druhov tvrdých podláh (drevo, linoleum, vinyl, dlažba, parkety, plávajúce podlahy a pod.)
Pohodlné upratovanie bez zbytočných káblov
Vodná filtrácia zamedzuje úniku prachu a nečistôt späť do ovzdušia 
Rotačná kefa efektívne odstraňuje usadené nečistoty
Vytiera aj s použitím čistiaceho prostriedku 
Vysáva aj tekutiny
Silný motor
Vysoká účinnosť vysávania
2 stupne výkonu
Výkonný Li-Ion akumulátor 25,2 V / 4900 mAh zaručuje silný sací výkon
Dlhá doba prevádzky – až 45 min
Kvalitný HEPA filter
Doba nabíjania 4-6 hod
Prehľadný LCD displej
Svetelná signalizácia prevádzky a nabíjanie s indikáciou vybitého akumulátora 
Objem nádržky na čistú vodu 0,68 l
Objem nádoby na nečistoty 0,45 l
UV lampa na dezinfekciu podlahy od vírusov a baktérií 
Špeciálna samočistiaca funkcia Self Clean
Vyberateľná ľahko umývateľná kefa
Ergonomická rukoväť s ovládacími prvkami pre ľahkú obsluhu
Jednoduché ovládanie a ľahká údržba
Ľahká manipulícia vďaka otočnému kĺbu
Nízke ťažisko pre ĽAHKÚ OVLÁDATEĽNOSŤ 
Vysoká stabilita – dá sa postaviť kamkoľvek