robot-vysavac.sk

Tyčový vysávač ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010, biely/modrý

Často hľadaný produkt Tyčový vysávač ETA Moneto Aqua Plus 4449 90010, biely/modrý od skvelej a známej značky ETA k dostaniu aktuálne na webe trvalo výhodne! Lacno za 195,70 EUR.
EAN: 8590393303755
Tyčový vysávač ETA Moneto Aqua Plus
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
195,70 EUR

Popis produktu

Upratovanie s vysávačom ETA Moneto Aquaplus bude úplná hračka.Nielen, že podlahu vďaka stálemu saciemu výkonu efektívne vysaje, ale s mopovacím nástavcom ju zároveň aj vytrie! Vysávanie a vytieranie tak zvládne jedným ťahom. Vďaka technológii CLICK & CLEAN je nasadenie a odobratie mopovacieho nástavca ľahké a intuitívne.
Výkonný pomocník pre všetky povrchyVysávač ETA Moneto Aquaplus sa prispôsobí každému povrchu. K tomu mu pomáha praktické nastavenie medzi dvoma sacími výkonmi. Nižší výkon využijete na tvrdé podlahy a vyššiu zase oceníte pri vysávaní kobercov. Na všetky nečistoty vám posvieti praktické LED osvetlenie, vďaka ktorému nevynecháte žiadne smietko!S výkonným 18V Li-ion akumulátorom môžete upratovať až 50 minút bez prerušenia. Nabitie následne prebieha v priloženej nabíjacej základni a trvá cca 6 hodín.Pokiaľ sa rozhodnete podlahu aj vytrieť, poslúži vám k tomu 150ml mopovací nástavec, s ktorým vytrite až 40 m2. Umývanie podlahy bude teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým av porovnaní s klasickým umývaním podláh zároveň ušetríte nemalé množstvo vody. Pre ešte lepší výsledok môžete do nádrže pridať aj čistiaci prostriedok.O kvalitnú filtráciu sa postará cyklónový filtračný systém a HEPA filter, ktorý zachytí aj tie najmenšie mikročastice. Prach a nečistoty zostane tam, kde má a nebude zaťažovať vaše ovzdušie.Príslušenstvo pre všetky upratovacie výzvyS dôkladným upratovaním vám pomôže elektrická rotačná kefa, ktorá je ideálna na vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet a ďalších tvrdých podláh, ako sú linoleá, dlažby či plávajúce podlahy.Mopovací nástavec je špeciálne navrhnutý pre jednoduchú údržbu všetkých druhov tvrdých podláh, ako je drevo, linoleum, vinyl či plávajúce podlahy.Štrbinová hubica vám uľahčí upratovanie v ťažko prístupných miestach, ako sú napríklad rebrá radiátorov alebo vysávanie za nábytkom.Kefka s jemnými štetinkami pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín.Praktický a skladnýO celom procese upratovania budete mať úplný prehľad vďaka kontrolkám prevádzky a stavu batérie. Ergonomická rukoväť krásne padne do ruky a zaisťuje tak pohodlné používanie. Vysávač ETA Moneto môžete prakticky uskladniť kdekoľvek potrebujete. Rukoväť totiž môžete jednoducho sklopiť a vďaka nízkej hmotnosti vysávača ho uložíte aj do skrine.Predĺžka záruky
Na vysávač ETA Moneto Aquaplus vám ETA poskytuje predĺženú záruku 3 roky na motor. Záruku si zadarmo registrujte TU.