robot-vysavac.sk

Tyčový vysávač ETA Sonar 2232 90000

Obľúbený a kvalitný kus Tyčový vysávač ETA Sonar 2232 90000 od známej značky ETA máte možnosť nakúpiť bezpečne online skutočne lacno. Výhodne za cenu 217,45 EUR.
EAN: 8590393310654
Tyčový vysávač ETA Sonar
Overiť dostupnosť »
Značka: ETA
217,45 EUR

Popis produktu

Extra výkonný tyčový vysávač ETA Sonar je tu pre všetkých, ktorí hľadajú dôkladné a zároveň ľahké upratovanie. Výkonný digitálny motor vám zaistí silný sací výkon a dlhú životnosť. S týmto parťákom vám to bude jednoducho klapať naozaj dlho.

O efektívne upratovanie s výdržou až 25 minút na jedno nabitie sa postará ľahko vymeniteľný 25,2 V Li-ion akumulátor. Stav batérie a výkonu môžete prehľadne sledovať na LED displeji. V prípade, že sa batéria úplne vybije, jej opätovné nabitie potom trvá 4-6 hodín. Batériu môžete ľahko vybrať av prípade potreby dokúpiť náhradnú.

Výber z 3 úrovní sacieho výkonu vám umožní presne takú intenzitu, akú si vaša podlaha žiada. Vyšší výkon je ideálny pre koberce a nižšie využijete napríklad pri zbežnom upratovaní parkiet. O účinnú filtráciu sa potom postarajú 2 kvalitné HEPA filtre, ktoré pozbierajú aj tie najmenšie čiastočky prachu a nečistôt. Prach a špina potom ihneď putujú do prachovej nádoby s objemom 0,5 l.
Efektívne upratovanie bez káblov
Užite si voľnosť pohybu bez kábla. Vysajte rýchlo a presne tam, kde je to potrebné. ETA Sonar váži iba 3 kg, vysávanie tak bude radosť.

Pre naozaj dôkladné upratovanie má ETA Sonar vo výbave veľkú rotačnú kefu, ktorá je špeciálne určená na vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet i tvrdých podláh. Jemná kefka je veľmi šetrná a nemusíte sa tak báť žiadneho poškriabania podláh.
Zabudnite na pokľakanie zakaždým, keď chcete povysávať pod posteľou. Vďaka flexibilnému kĺbu a praktickým LED diódam na hubicu sa ľahko dostanete aj pod nízky nábytok.

Jedným cvaknutím premeníte tyčový vysávač na praktickú ručnú jednotku. Tú využijete pri rýchlom upratovaní po deťoch a uľahčí vám aj upratovanie interiéru auta.
Na ručnú jednotku počas okamihu nasadíte malú elektrickú turbokefu, ktorá je ako stvorená na vysávanie čalúnenia. Efektívne zbiera vlasy a chlpy domácich miláčikov z každého gauča, kresla či postele.

V balení nechýba ani extra dlhá štrbinová hubica SOFT TOUCH, ktorá vám pomôže s vysávaním úzkych a ťažko prístupných miest. Ľahko tak upratáte za nábytkom alebo na vyšších policiach. Špeciálny SOFT TOUCH povrch sa príjemne drží a nešmýka.
Kefka 2 v 1 s vankúšovou hubicou – kefka je ideálna pre šetrné odstránenie prachu a pavučín napr. na stenách či obrazoch, vankúšová hubica skvele vysáva čalúnenie aj mäkké vankúše.
Súčasťou balenia je aj praktický držiak na stenu s integrovanou funkciou nabíjania. Vysávač tak budete mať stále po ruke!

Jednoduchá údržba
Cesta k čistému domovu vedie cez čistý vysávač. Pravidelnou údržbou nielen zachováte vysokú účinnosť vysávania, ale vysávač vám bude slúžiť oveľa dlhšie.
Pri čistení turbokefiek a podlahových hubíc odstráňte namotané nečistoty, prípadne vlasy a zvieracie chlpy. Výstupný HEPA filter, ktorý sa nachádza v zadnej časti ručnej jednotky, jemne vyklepte alebo vyfúkajte.
Nezabúdajte ani na vstupný HEPA filter, ktorý chráni motor vysávača a má vplyv na jeho výkon a životnosť. Po vysypaní nádobky na prach vyberte separátor a následne aj vstupný HEPA filter. Všetky súčasti očistite od prachu a jemne vyklepte.

Predĺžená záruka na motor
Značka ETA ponúka predĺženú záruku na motor vysávača v dĺžke 10 rokov. Predĺženú záruku získate vyplnením formulára na stránke ETA Predlžka

Tyčový a ručný vysávač 2 v 1

Digitálny motor poskytujúci silný sací výkon a dlhú životnosť
Vysoká účinnosť vysávania
3 úrovne sacieho výkonu
LED displeje signalizujúce stav batérie a výkonu
Výkonný a ľahko vymeniteľný Li-Ion akumulátor 25,2 V
Výdrž akumulátora až 25 minút
Praktické LED diódy na osvetlenie vysávanej plochy
Inovatívna kovová rúrka s flexibilným kĺbom na upratovanie ťažko dostupných miest, pod nábytkom, sedačkou, posteľou
2 kvalitné HEPA filtre zachytia aj tie najmenšie mikročastice
Objem prachovej nádoby 0,5 l
Doba nabíjania 4-6 hod
Jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba
Deklarovaná hladina akustického výkonu 82 dB(A) re 1pW

Príslušenstvo:

Veľká rotačná turbokefa a flexibilným kĺbom – je určená špeciálne na vysávanie kobercov s nízkym vlasom, parkiet a tvrdých podláh (linolea, dlažby či plávajúcich podlahy). Jeho kefka je šetrná a pri vysávaní eliminuje riziko poškriabania podlahy.
Malá elektrická turbokefa je určená na vysávanie čalúnenia – účinne z nich pozbiera vlasy aj zvieraciu srsť
Inovatívna kovová rúrka s flexibilným kĺbom na upratovanie ťažko dostupných miest, pod nábytkom, sedačkou, posteľou
Extra dlhá štrbinová hubica SOFT TOUCH – je vhodná na vysávanie v úzkych a veľmi ťažko prístupných miestach (napr. za nábytkom atď.). Špeciálny SOFT TOUCH povrch chráni nábytok pred poškriabaním.
Kefka + vankúšová hubica 2 v 1 – kefka pomáha pri upratovaní na miestach, ktoré potrebujete šetrne zbaviť prachu alebo pavučín (na nábytku, múroch či obrazoch); vankúšová hubica je určená na vysávanie čalúneného nábytku
Praktický držiak na stenu s integrovanou funkciou nabíjania