Umývateľný filter pre vysávač Liv

Náhradný valcový filter pre vysávač Liv Aquafilter radu 1500 - 2000. Filter je vyrobený z umývateľného polyesteru.Rozmery valcového filtra:Priemer -... viac informácií »
Umývateľný filter pre vysávač
Značka: EKB
27 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradný valcový filter pre vysávač Liv Aquafilter radu 1500 - 2000. Filter je vyrobený z umývateľného polyesteru.Rozmery valcového filtra:Priemer -...

Náhradný valcový filter pre vysávač Liv Aquafilter radu 1500 – 2000. Filter je vyrobený z umývateľného polyesteru.Rozmery valcového filtra:Priemer – 185 mmVýška – 140 mm Tento skvelý produkt Umývateľný filter pre vysávač Liv dá sa zaobstarať aktuálne tu na stránkach umiestnený v kategórii filtre do vysávačov. Preskúmajte ešte ostatné výrobky v spomínanej rubrike za outletovú cenu! Vedúca značka EKB vám poskytuje kvalitné produkty. Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte sa, máme toho viac! Máme aj v ponuke viac tovaru od značky EKB. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Umývateľný filter pre vysávač Liv od značky s dlhou históriou EKB môžete pohodlne získať na našich stránkach teraz práve za primerané peniaze! V súčasnosti za 27 EUR.