Umývateľný HEPA filter JOLLY HF12 pre Rowenta Compacteo

Náhradný umývateľný HEPA filter do vysávačov Rowenta Compacteo a Compacteo Ergo. Je alternatívou k originálnych HEPA filtrom Rowenta s označením... viac informácií »
Umývateľný HEPA filter JOLLY HF12 pre Rowenta
Značka: Jolly
8 EUR
Overiť dostupnosť »
Náhradný umývateľný HEPA filter do vysávačov Rowenta Compacteo a Compacteo Ergo. Je alternatívou k originálnych HEPA filtrom Rowenta s označením...

Náhradný umývateľný HEPA filter do vysávačov Rowenta Compacteo a Compacteo Ergo.
Je alternatívou k originálnych HEPA filtrom Rowenta s označením ZR004201 a ZR 004501 (4201 je umývateľný, 4501 neumývateľný).
Rozmery filtra sú: 118 x 85 mm (menšia časť), 125 x 92 mm (širšia časť), hrúbka: 27 mm

Návod na čistenie HEPA filtra:
Znečistený HEPA filter vyberte z vysávača a dôkladne ho prepláchnite pod vlažnou tečúcou vodou. Ideálne ho prepláchnite zo zadnej strany (zo strany kde sa nachádza čierne gumové tesnenie).Pri manipulácii dajte pozor, aby ste nepoškodili nielen samotný filter ale aj obvodové tesnenie. Mokrý filter nechajte okvapkať a následne ho dôkladne usušte – ideálne 24 hodín.Počas sušenia nepoužívajte žiadne tepelné zdroje, nesušte ho v rúre a ani ho nepokladajte na radiátor. Teplom by mohlo dôjsť k deformácii rámčeku, ktorý by následne prestal tesniť a tým by sa filter stal nefunkčným!NEPOUŽÍVAJTE MOKRÝ FILTER!!!Poškodený filter vyhoďte do komunálneho odpadu. Unikátny a žiadaný tovar Umývateľný HEPA filter JOLLY HF12 nájdete teraz tu u nás v populárnej sekcii filtre do vysávačov! Pozrite sa na parádne produkty z tejto rubriky za výhodnú cenu! Slávny výrobca Jolly dodáva svojim zákazníkom veľmi kvalitný sortiment. A to je ešte len začiatok! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke viac skvelých kúskov značky Jolly. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší kus Umývateľný HEPA filter JOLLY HF12 pre Rowenta Compacteo od obľúbenej značky so zárukou kvality Jolly ľahko zaobstaráte aktuálne na webe extra so zľavou. Akčné ceny už od 8 EUR.