Univerzálna flexibilná hadica 1,9 m Rowenta

Univerzálna flexibilná hadica, dlhá 1,9 m. Hadica je osadená dvomi štandardnými koncovkami (viď obrázok) pre ľahšie pripojenie k držadlu a koncovke... viac informácií »
Univerzálna flexibilná hadica 1
Značka: Rowenta
24 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálna flexibilná hadica, dlhá 1,9 m. Hadica je osadená dvomi štandardnými koncovkami (viď obrázok) pre ľahšie pripojenie k držadlu a koncovke...

Univerzálna flexibilná hadica, dlhá 1,9 m.
Hadica je osadená dvomi štandardnými koncovkami (viď obrázok) pre ľahšie pripojenie k držadlu a koncovke na zasunutie do vysávača.
Pripojenie ku koncovkám:Na koncovku hadice nasuňte plastovú rúrku/kolena a zaistite ju voľným červeným krúžkom, ktorého západky zapadnú do otvorov v rúrke/kolene.
Vysokokvalitný produkt je k dostaniu bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii hadice pre vysávače. Získajte podobné produkty z našej sekcie za parádnu cenu. Tento výnimočný výrobca Rowenta má v stálej ponuke prémiové výrobky

Kvalitný produkt Univerzálna flexibilná hadica 1,9 m Rowenta od dodávateľa tovaru Rowenta môžete pohodlne získať v našej aktuálnej ponuke skutočne lacno! Akčná cena 24 EUR.