Univerzálna hadica 37/ 42 mm – metráž

Táto hadica bez koncoviek pre vysávače sa dá použiť ako náhrada vašej prasknutej hadice alebo ako výmena za dlhšiu hadicu. Odporúčame si zvoliť... viac informácií »
Univerzálna hadica 37/ 42
Značka: NoName
6,28 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto hadica bez koncoviek pre vysávače sa dá použiť ako náhrada vašej prasknutej hadice alebo ako výmena za dlhšiu hadicu. Odporúčame si zvoliť...

Táto hadica bez koncoviek pre vysávače sa dá použiť ako náhrada vašej prasknutej hadice alebo ako výmena za dlhšiu hadicu.
Odporúčame si zvoliť dĺžku minimálne 2m. Klasické hadice do vysávačov sa predávajú v dĺžkach min 1,70m, preto vám 1 m hadice na vysávanie určite stačiť nebude!
Táto hadica sa predáva na metre, sami si určíte, akú dlhú hadicu potrebujete. Cena je za 1 bežný meter, hadicu vám dodáme v celku, maximálne ale v dĺžke 15 metrov!
Rozmery hadice – merali sme maximálny vonkajší priemer 42 mm a vnútorný priemer 36,7 mm.

Pokiaľ chcete poradiť, ako sa hadica nasadzuje, prečítajte si náš článok: „Nová hadica k starému vysávači“K týmto hadiciam sa nedodávajú koncové diely – istiace krúžky, manžety ani držadlo. Musíte použiť vaše pôvodné diely.
Často hľadaný kus Univerzálna hadica 37/ 42 mm – metráž máte možnosť dostať ľahko na stránkach v známej kategórii hadice pre vysávače! Preskúmajte zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky za internetové ceny.

Tento zľavnený produkt Univerzálna hadica 37/ 42 mm - metráž od spoločnosti s popredným postavením na trhu NoName ide zohnať práve teraz v našej ponuke za outletovú cenu! Momentálne v akcii za 6,28 EUR.