Univerzálna hubica na čalúnenie JOLLY 4013

Univerzálna hubica na čalúnenie - ideálna na upratovanie chlpov od štvornohých miláčikov, vlasov alebo nití. Táto hubica je vybavená univerzálnou... viac informácií »
Univerzálna hubica na čalúnenie JOLLY
Značka: NoName
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálna hubica na čalúnenie - ideálna na upratovanie chlpov od štvornohých miláčikov, vlasov alebo nití. Táto hubica je vybavená univerzálnou...

Univerzálna hubica na čalúnenie – ideálna na upratovanie chlpov od štvornohých miláčikov, vlasov alebo nití.
Táto hubica je vybavená univerzálnou hlavou, ktorá sa prispôsobí priemeru vysávačových rúrok od 28 do 37 mm.
Hubica je doplnená o dva extra široké plyšové pásiky, ktoré zaistia kvalitné odstránenie chlpov, vlasov a iných nečistôt z čalúneného nábytku. Pásky sú stranovo otočené – zbierajú preto nečistoty počas vysávania vpred aj vzad.
Medzi pásikmi sú umiestené dve kovové klzké plochy na zaistenie kvalitného pohybu hubice na vysávanom povrchu. Tento kvalitný a žiadaný produkt je dostupný práve tu na našich stránkach v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz si môžete kúpiť ďalšie výrobky z tejto známej kategórie za parádnu cenu. Výrobca NoName dlhodobo vyrába prémiové výrobky. A tu je dôkaz! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov značky NoName. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný tovar Univerzálna hubica na čalúnenie JOLLY 4013 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou NoName môžete zaobstarať v súčasnosti za parádnu cenu! Kúpiť teraz za 11 EUR.