Univerzálna parketová hubica JOLLY

Univerzálna parketová hubica pre věäčšinu vysávačov. Hubica sa dá použiť prakticky na všetky klasické priemery domácich vysávačov. Hubica je... viac informácií »
Univerzálna parketová hubica JOLLY
Značka: Jolly
9 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálna parketová hubica pre věäčšinu vysávačov. Hubica sa dá použiť prakticky na všetky klasické priemery domácich vysávačov. Hubica je...

Univerzálna parketová hubica pre věäčšinu vysávačov. Hubica sa dá použiť prakticky na všetky klasické priemery domácich vysávačov. Hubica je vybavená univerzálnou hlavou, ktorá sa uťahovaním prispôsobí priemeru tyče na vašom vysávači – od 27 mm do 37 mmPodrobnejšie informácie nájdete v našom článku : „Ako fungujú univerzálne hubice?“
Unikátny a obľúbený produkt Univerzálna parketová hubica JOLLY máte možnosť dostať bez problémov na webe umiestnený v kategórii hubice a kefy k vysávačom! Zaobstarajte si parádne výrobky zo spomínanej sekcie v bezva akcii! Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Jolly vás a vašich blízkych obohatí o skvelé produkty. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Naša ponuka je široká, máme v ponuke však tiež ďalší skvelý tovar od značky Jolly. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento veľmi obľúbený tovar Univerzálna parketová hubica JOLLY od našej známej značky Jolly nájdete zde teraz za super peniaze. V súčasnosti za 9 EUR.