Univerzálna prepínateľná podlahová hubica

Vynikajúci výrobok Univerzálna prepínateľná podlahová hubica od výrobcu s dobrým menom NoName ľahko môžete zohnať v našej aktuálnej ponuke v zľave! Teraz za akčnú cenu 12,60 EUR. EAN: 8592372030904
Univerzálna prepínateľná podlahová hubica
Značka: NoName
12,60 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

V zľave tento tovar Univerzálna prepínateľná podlahová hubica môžete kúpiť ešte na našom webe v známej kategórii hubice a kefy k vysávačom! Vyhľadajte si zľavnené produkty v spomínanej kategórii za najlepšie ceny! V očiach zákazníkov popupárna značka NoName má v stálej ponuke vynikajúce výrobky
Univerzálna podlahová hubica na vysávanie všetkých typov povrchov. Vysajete tvrdú podlahu aj koberce – stačí len pri zmene povrchu zašliapnúť nohou prepínač v hornej časti hubice.
Hubica má kvalitnú kovovú klzkú plochu s dvomi červenými prúžkami na zachytenie vlasov a chlpov. Na vysávanie tvrdých podláh je osadená po celom obvode vysúvacími kefkami.
Univerzálna hlava sa jednoduchým uťahovaním matice prispôsobí na priemer trubky vášho vysávača. Bez problémov ju preto použijete prakticky na všetky domáce vysávače s priemerom trubiek od 27 do 36 mm.