Univerzálná rotačná turbokefa Jolly 4008

Tento žiadaný kus nájdete bez ťažkostí tu na stránkach v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Zaobstarajte si ešte ďalšie produkty v... viac informácií »
Univerzálná rotačná turbokefa Jolly
Značka: Jolly
21 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento žiadaný kus nájdete bez ťažkostí tu na stránkach v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Zaobstarajte si ešte ďalšie produkty v...

Tento žiadaný kus nájdete bez ťažkostí tu na stránkach v známej sekcii hubice a kefy k vysávačom. Zaobstarajte si ešte ďalšie produkty v spomínanej sekcii v bezva akcii. Nebojte sa, máme toho viac, preskúmajte u nás taky viac tovaru od výrobcu Jolly. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. V očiach zákazníkov popupárna značka Jolly vás obohatí o prvotriedny sortiment. Univerzálna turbokefa rotačná, vzduchová, vhodná pre väčšinu vysávačov.  Hubica sa dá použiť na prakticky všetky klasické priemery domácich vysávačov. Hubica je vybavená univerzálnou hlavou, ktorú je možno jej uťahovaním prispôsobiť na priemer rúrky vášho vysávača.
Podrobnejšie informácie nájdete v našom článku: „Univerzálne hubice – ako fungujú?“

Rozmer turbo hubice:Maximálna šírka 273mmŠírka rotačnej kefy 245 mmRozsah univerzálnej hlavy:kruhový priemer rúriek od cca 27 do 38 mm

Použitie turbokefy:
Turbokefu nepoužívajte na rohožky a koberce s dlhým vlasom, nie dlhším než 15mm. Aby ste koberec nepoškodili, nenechávajte hubicu na jednom mieste stáť, pokiaľ sa kefa otáča.  Neprechádzajte kefou po elektrických kábloch a po použití vysávač okamžite vypnite.
UPOZORNENIE: Tieto typy rotačných hubíc sa uvádzajú do chodu prietokom vysatého vzduchu skrz turbínku v hubici. Čím vyšší výkon, tým vyššie otáčky turbokefy a naopak. Pokiaľ vlastníte vysávač s nízkym výkonom, môže sa stať, že po položení rotujúcej kefy na koberec dôjde k jej zastaveniu.
Pre dostatočnú funkciu turbokefy odporúčame použiť vysávač s výkonom vyšším než 1 600 W.
Tyč vysávača zasuňte do hlavy hubice. Uťahovaním matice dôjde k deformácii gumovej výplne, ktorá pevne objíme tyč vysávača.
Dôjde k upevneniu rúrky, ale aj k jej utesneniu. Opätovným povolením matice rúrku uvoľníte a môžete nasadiť inú hubicu.
Univerzálna hlava je schopná pracovať v rozsahu priemerov rúriek 28 – 37 mm. Väčší priemer rúrky do hlavy nazasuniete!

Tento akčný produkt Univerzálná rotačná turbokefa Jolly 4008 od známej spoločnosti Jolly ľahko získate práve dnes za priaznivú cenu! Ponuky už od 21 EUR.