robot-vysavac.sk

Univerzálne držadlo k rúrkam 35 mm

Veľmi obľúbený produkt Univerzálne držadlo k rúrkam 35 mm od populárnej značky HQ ľahko zaobstaráte v aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu. Ceny od 6,65 EUR. EAN: 5412810114610
Produkt bez obrázka
Overiť dostupnosť »
Značka: HQ
6,65 EUR

Popis produktu

Univerzálne madlo pre pripojenie k rúrkam s priemerom 35 mm.
Súčasťou madla je manžeta na hadicu a zaisťovací krúžok, pripojiteľné k hadici s vonkajším priemerom 39 mm a vnútorným priemerom 31,7 mm.Zmerajte si prosím priemer existujúce hadice, niektoré značky, napr. ETA dodávajú hadice väčšieho priemeru, ktoré nejdú s týmto madlom spojiť. Ak máte vysávač značky ETA, alebo iného výrobcu a vonkajší priemer hadice cca 42 mm, použite madlo ETA 35 mm (nájdete v súvisiacom tovaru)
Samotná biela manžeta pre vsunutie do madla má vonkajší priemer 44 mm.
Postup pripojenia hadice:
1. Na hadicu nasuňte čierny tenký zaisťovací krúžok a to tak, aby vyčnievajúce packy z krúžku mierili von – teda ku koncu hadice, ktorú budete nasadzovať do madla.2. Následne na koniec hadice nasaďte bielu manžetu širšiou stranou a otáčaním doľava (opačný závit) jej naskrutkujte až na doraz na hadicu.3. Bielu manžetu s naskrutkovanou hadicou zasuňte do madla4. Voľný čierny krúžok nasaďte pacičky na madlo tak, aby boli súčasne s otvormi na okraji madlá.5. Zatlačte na krúžok a packy sa zasunú a zaistí v otvoroch v madle.
Týmto je hadica v madle zabezpečená proti vypadnutiu a zároveň sa v madle voľne pretáča.