Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta – Wonderbag Original / Classic WB 406140

Univerzálne trojvrstvové vrecko z netkanej textílie Rowenta WB 406140 Wonderbag Universal Original (predtým označované ako Classic) vhodné pre... viac informácií »
Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta - Wonderbag Original / Classic
Značka: Rowenta
11 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálne trojvrstvové vrecko z netkanej textílie Rowenta WB 406140 Wonderbag Universal Original (predtým označované ako Classic) vhodné pre...

Univerzálne trojvrstvové vrecko z netkanej textílie Rowenta WB 406140 Wonderbag Universal Original (predtým označované ako Classic) vhodné pre vysávače Rowenta s väčšou kapacitou vrecka, napríklad rada Rowenta Silence Force a Rowenta Compact Power. Táto prvá filtračná vrstva s účinnosťou zachytenia 96 % všetkých vysávaných častíc je len prvým stupňom filtrácie prachu a nečistôt u vás doma či v kancelárii. Ďalším pomocníkom pri čistení výstupného vzduchu z vysávača sú HEPA filtre s triedou účinnosti od 10 do 13.  Objem tohto vrecka odolného voči nechcenému pretrhnutiu je 6 litrov. Balenie obsahuje 5 ks + univerzálnu prírubu. Vrecka sa dajú použiť ako univerzálne vrecká. Ako sa dajú takto upravené vrecká vo vašom vysávači vymeniť, nájdete v pripojených obrázkoch.
Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta – Wonderbag Original / Classic WB 406140 možno získať bezprostredne na našich stránkach v kategórii vrecká do vysávačov. Teraz môžete nájsť ešte iné kusy z tejto obľúbenej sekcie v zľave! Vehlasný dodávateľ Rowenta poskytuje pre svojich zákazníkov skvelý sortiment. To nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov značky Rowenta. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný kus Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta - Wonderbag Original / Classic WB 406140 od nášho známeho výrobcu Rowenta jednoducho môžete zaobstarať v aktuálnej ponuke za akčnú cenu. Výhodne teraz u nás za 11 EUR.