robot-vysavac.sk

Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta – Wonderbag Universal WB 484740 (Endura)

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta - Wonderbag Universal WB 484740 (Endura) od spoločnosti s popredným postavením na trhu Rowenta ľahko môžete získať aktuálne na webe naozaj lacno! V súčasnosti za cenu 12,67 EUR. EAN: 3221613011406
Univerzálne vrecká do vysávača Rowenta - Wonderbag
Overiť dostupnosť »
Značka: Rowenta
12,67 EUR

Popis produktu

Univerzálne päťvrstvové antialergické vrecká Rowenta Wonderbag Allergy Care WB484740 (pôvodné označenie Endura) z netkanej textílie s vtkaným mikrovláknom a s prírubou pre vysávače Rowenta. Vrecká sa dajú s pripojeným žltým dielom použiť ako univerzálne vrecká. Ako na to sa dozviete v našom článku o univerzálnych vreckách.
Účinnosť filtrácie u týchto vreciek je 99 %, to znamená že už prvý prachový filter vo vysávači zachytí takmer 100% mikročastíc (peľ, roztoče, …) a znižuje tak riziko vzniku alergií. Ďalšou filtračnou vrstvou je samozrejme  HEPA filter. Balenie obsahuje 4 ks vreciek o objeme 5 litrov a žltú patentovanú prírubu, ktorú využijete v prípade, že potrebujete pomoc univerzálneho vrecka – vysávač ste si kúpili u našich susedou v Rakúsku, Nemecku alebo na internete a u nás na neho neviete zohnať kvalitné vrecká. Antialergénne vrecká Wonderbag Allergy Care sú vyrobené s dôrazom na čo najlepšiu filtráciu, minimalizáciu alergénov a zabráneniu množeniu baktérií. Súčasťou balenia je karta so koncovkami, ktoré slúžia ako hygienické uzávery pri naplnení vreciek. Tieto skvelé filtračné vrecká využijete nielen do vysávačov Rowenta, ale vďaka univerzálnej prírube prakticky do všetkých vysávačov iných značiek. Ste obmedzený len kapacitou vrecka. Pre vysávače s malým priestorom na vrecko je táto kombinácia nevhodná, pretože malý priestor vyplníte pokrčenou textíliou a pre priemyslové vysávače s objemom 30 litrov je toto vrecko taktiež nevhodné. Ale to vám je určite jasné.