robot-vysavac.sk

Univerzálny motorový filter do vysávača JOLLY M2

Veľmi obľúbený výrobok Univerzálny motorový filter do vysávača JOLLY M2 od obľúbenej značky Jolly je možné ľahko získať v našej aktuálnej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Ceny od 1,76 EUR. EAN: 8595102340014
Univerzálny motorový filter do vysávača
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
1,76 EUR

Popis produktu

Univerzálny vstupný filter k vášmu vysávaču. Tento filter je vyrobený zo špeciálnej netkanej textílie, umiestňuje sa za vrecko – pred vstup vzduchu do motoru vysávača. Slúži nielen na dočistenie vzduchu, ale aj na zachytenie nečistôt, ktoré by mohli vniknúť do motoru počas pretrhnutia alebo zlom tesnení vrecka. Chráni motor pred poškodením.
Nepoužívajte vysávač, ak nemáte nasadený motorový filter! Filter si upravte podľa potreby zastrihnutím.
Motorový filter sa mení zhruba po 4 až 5. zaplnenom vrecku. Tieto filtre bývajú často súčasťou balenia vreciek do vysávačov.
Rozmer: 150 x 270 mmZ jedného balenie vystrihnete hneď niekoľko filtrov – podľa veľkosti toho originálneho filtra.Ako upraviť filter?Použite originálny filter z vášho vysávača, priložte ho na univerzálny filter a potom presne podľa pôvodného filtra nožnicami vystrihnite tvar.Pokiaľ už originálny filter nevlastníte, použite pôvodný držiak filtra a podľa priestoru v ňom univerzálny filter zastrihnite. Dbajte na to, aby takto zastrihnutý filter plne vykrýval priestor v držiaku, aby nečistoty nemohli prechádzať okolo netesniacich okrajov a dostávať sa do motora vysávača.