Univerzálny motorový filter do vysávača JOLLY M2

Univerzálny vstupný filter k vášmu vysávaču. Tento filter je vyrobený zo špeciálnej netkanej textílie, umiestňuje sa za vrecko - pred vstup vzduchu... viac informácií »
Univerzálny motorový filter do vysávača
Značka: Jolly
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálny vstupný filter k vášmu vysávaču. Tento filter je vyrobený zo špeciálnej netkanej textílie, umiestňuje sa za vrecko - pred vstup vzduchu...

Univerzálny vstupný filter k vášmu vysávaču. Tento filter je vyrobený zo špeciálnej netkanej textílie, umiestňuje sa za vrecko – pred vstup vzduchu do motoru vysávača. Slúži nielen na dočistenie vzduchu, ale aj na zachytenie nečistôt, ktoré by mohli vniknúť do motoru počas pretrhnutia alebo zlom tesnení vrecka. Chráni motor pred poškodením.
Nepoužívajte vysávač, ak nemáte nasadený motorový filter! Filter si upravte podľa potreby zastrihnutím.
Motorový filter sa mení zhruba po 4 až 5. zaplnenom vrecku. Tieto filtre bývajú často súčasťou balenia vreciek do vysávačov.
Rozmer: 150 x 270 mm
Z jedného balenie vystrihnete hneď niekoľko filtrov – podľa veľkosti toho originálneho filtra. Tento kvalitný a žiadaný produkt Univerzálny motorový filter do vysávača ide nakúpiť aktuálne tu na webe v známej rubrike filtre do vysávačov. Teraz môžete nájsť obľúbené výrobky z tejto populárnej rubriky za rozumné peniaze.

Veľmi obľúbený výrobok Univerzálny motorový filter do vysávača JOLLY M2 od obľúbenej značky Jolly je možné ľahko získať v našej aktuálnej ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Ceny od 2 EUR.