Univerzálny tekutý odvápňovač 1l – M3KCD200

Úplne unikátny výrobok je k dispozícii taktiež tu u nás v populárnej rubrike prípravky do umývačiek riadu. Zaobstarajte si ešte iné produkty z... viac informácií »
Univerzálny tekutý odvápňovač 1l
Úplne unikátny výrobok je k dispozícii taktiež tu u nás v populárnej rubrike prípravky do umývačiek riadu. Zaobstarajte si ešte iné produkty z...

Úplne unikátny výrobok je k dispozícii taktiež tu u nás v populárnej rubrike prípravky do umývačiek riadu. Zaobstarajte si ešte iné produkty z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu. Vehlasný výrobca Electrolux dlhodobo ponúka vysoko kvalitný tovar Nakupujte, kým je tovar sladom! Máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa Electrolux. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.
Tento tekutý odvápňovač odstráni vápenaté usadeniny z umývačiek riadu, práčiek, zvlhčovačov vzduchu, kávovarov a žehličiek.
Extra výhodný pomer cena – množstvo – kvalita!
Obsah balenia: 1l

Tento unikátny tovar Univerzálny tekutý odvápňovač 1l - M3KCD200 od značky s dlhou tradíciou Electrolux k dispozícii tady teraz za najnižšiu cenu! Lacno za 7 EUR.