Univerzálny výstupný mikrofilter JOLLY M1

Univerzálny výstupny filter do vysávačov. Je určený na dočistenie vzduchu vystupujúceho z vysávača. Modernejšie vysávače používajú... viac informácií »
Univerzálny výstupný mikrofilter JOLLY
Značka: Jolly
2 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálny výstupny filter do vysávačov. Je určený na dočistenie vzduchu vystupujúceho z vysávača. Modernejšie vysávače používajú...

Univerzálny výstupny filter do vysávačov. Je určený na dočistenie vzduchu vystupujúceho z vysávača. Modernejšie vysávače používajú kvalitnejšie HEPA filtre, ktoré tento mikrofilter úplne nahradzujú.
Tento mikrofilter je vyrobený zo špeciálnej filtračnej netkanej textílie. Jednoducho ho upravte podľa potreby zastrihnutím podľa vašeho už existujúceho filtra.
Rozmer 252 x 308 mm Tento žiadaný kus máte možnosť dostať priamo tu u nás v známej sekcii filtre do vysávačov! Teraz môžete kúpiť nové kusy z tejto obľúbenej kategórie za extra cenu. Táto značka Jolly vám môže ponúknuť prvotriedny tovar. Naša ponuka je široká, máme však aj v ponuke viac skvelých kúskov od dodávateľa Jolly. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt Univerzálny výstupný mikrofilter JOLLY M1 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Jolly jednoducho zaobstaráte aktuálne na webe za extra cenu. V akcii za cenu 2 EUR.