robot-vysavac.sk

Univerzálny výstupný mikrofilter JOLLY M1

Tento dizajnový produkt Univerzálny výstupný mikrofilter JOLLY M1 od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Jolly jednoducho zaobstaráte aktuálne na webe za extra cenu. V akcii za cenu 1,76 EUR. EAN: 8595102340007
Univerzálny výstupný mikrofilter JOLLY
Overiť dostupnosť »
Značka: Jolly
1,76 EUR

Popis produktu

Univerzálny výstupný filter k vysávačom. Je určený na dočistenie vzduchu vystupujúceho z vysávača. Modernejšie vysávače používajú kvalitnejšie HEPA filtre, ktorými tento mikrofilter nahrádzajú.
Tento mikrofilter je vyrobený zo špeciálnej filtračnej netkanej textílie. Jednoducho ho upravte podľa potreby zastrihnutím podľa existujúceho filtra z vášho vysávača.
rozmer 252 mm × 308 mm.Z jedného balenia vystrihnete niekoľko filtrov – podľa veľkosti originálneho filtra.
Ako upraviť filter?Použite originálny filter z vášho vysávača, priložte ho na univerzálny filter a potom presne podľa pôvodného filtra nožnicami vystrihnite tvar.Pokiaľ už originálny filter nevlastníte, použite pôvodný držiak filtra a podľa priestoru v ňom univerzálny filter zastrihnite. Dbajte na to, aby takto zastrihnutý filter plne vykrýval priestor v držiaku, aby nečistoty nemohli prechádzať okolo netesniacich okrajov a dostávať sa do ovzdušia.