Úzka flexibilná hubica na radiátory

Univerzálna flexi hubica pre väčšinu vysávačov. Hubica má plocho-oválny tvar (cca 2 x 1,5 cm), dĺžku 65 cm (vrátane univerzálnej hlavy). Hlava má... viac informácií »
Úzka flexibilná hubica na
Značka: NoName
7,97 EUR
Overiť dostupnosť »
Univerzálna flexi hubica pre väčšinu vysávačov. Hubica má plocho-oválny tvar (cca 2 x 1,5 cm), dĺžku 65 cm (vrátane univerzálnej hlavy). Hlava má...

Univerzálna flexi hubica pre väčšinu vysávačov.
Hubica má plocho-oválny tvar (cca 2 x 1,5 cm), dĺžku 65 cm (vrátane univerzálnej hlavy).
Hlava má kónicky tvar od 3,8 do 2,7 cm, upevníte ju tak do akejkoľvek rúrky vo vysávače v danom rozmedzí (mimo plocho-oválnych – napr. Electrolux UltraOne. Pre tieto vysávače musíte použiť redukciu ovál/kruh ZE050).
Na konci štrbinovej hubice je nasadená malá hlava s kefou na vysávanie napr. radiátorov. Je snímateľná. Po odobraní kefy je koniec hubice široký max. 10 mm.
Tento vynikajúci produkt Úzka flexibilná hubica na radiátory možno zohnať okrem iného tu na našom webe v sekcii hubice a kefy k vysávačom. Teraz môžete získať ešte ďalšie výrobky z tejto rubriky za outletovú cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho viac. Máme v ponuke tiež viac skvelých kúskov od výrobcu NoName. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Slávna značka NoName dodáva vynikajúce výrobky Presvedčte sa.

V zľave tento kus Úzka flexibilná hubica na radiátory od našej známej značky NoName je k dostaniu u nás výhodne! Teraz len za 7,97 EUR.