Ventilátor Dyson Pure Hot + Cool HP04

Super produkt Ventilátor Dyson Pure Hot + Cool HP04 od skvelej značky Dyson ľahko môžete získať v našej ponuke v akcii. Akčné ceny od 619 EUR. EAN: 5025155041581
Ventilátor Dyson Pure Hot +
Značka: Dyson
619 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Oficiálny partner značky Dyson pre SK.
Aplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku.
Jedinečná čistička vzduchu s možnosťou chladenia prúdom vzduchu a vykurovaním.Úžasná kombinácia s nadstandardnými vlastnosťami – chcete mať prehľad o vzduchu, ktorý dýchate? Chcete aby vám čistička automaticky hstrážila kvalitu okolia a zareagovala, v prípade potreby? Chcete zjistiť základné údaje o ovzduší okolo čističky aj keď nie ste v jej okolí? Chcete si zakúriť pred vašim príjazdom domov? Toto všetko splňuje tento jedinečný prístroj.

Mnoho ďalších informácií a fotografií nájdete v našom článku Inteligentná čistička vzduchu s vykurovaním Dyson.

LCD na zobrazenie údajov v reálnom čase 
Automaticky detekuje vzdušné častice a plyny, potom všetko diagnostikuje a informuje v reálnom čase.PM10, PM2.5, NO2, VOC (častice s veľkosťou 10 mikrónov, častice s veľkosťou 2,5  mikrónov – alergény, emisie automobilov, prchavé organické zlúčeniny) + teplota, vlhkosť a životnosť filtra. Špičková filtráciaFilter s aktívnym uhlíkom zachytáva škodlivé plyny. Utesnený HEPA filter zachytáva 99,95% ultra jemných častíc, akými sú alergény a ďalšie znečisťujúce látky.360° uzatvorená filtrácia Úplne uzatvárateľný filtračný systém kombinuje filter s aktívnym uhlíkom na odstránenie plynov a HEPA filter s borosilikátovým skleneným vláknom, ktorý zachytí 99,95% alergénov a škodlivých látok už od veľkosti len 0,1 mikrónu. Distribučný režim V distribučnom režime môže užívateľ voliť medzi prúdením vzduchu smerovaným vpred alebo do strán. Tak sa dá voliť medzi výkonným čistením vzduchu s alebo bez ochladzovacej funkcie ventilátora.  Technológia Air Multiplier™ a 350° oscilácia Len čističky vzduchu Dyson disponujú technológiou Air Multiplier™ a 350° osciláciou, aby rozvázdali vyčistený a ohriaty vzduch do celého priestoru. S pomocou týchto jedinečných technológií vytvára rovnomerný, ale napriek tomu silný prúd s viac než 310 litrami vzduchu za sekundu, ktorý rozvázda vyčistený vzduch do celého priestoru.350° oscilácia Oscilácia je nastaviteľná v rozmedzí: 45°, 90°, 180°, 350° a personalizované osobné nastavenie prostredníctvom aplikácie Dyson Link.Senzory 3 senzory automaticky rozpoznávajú častice a plyny vo vzduchu, diagnostikujú ich a následne v reálnom čase zobrazí informácie na LCD displeji. To znamená, že Dyson Pure Hot+Cool automaticky rozpozná škodlivé látky vo vzduchu, zachytí ich, a s pomocou technológie Air Multiplier™ rozvázda už vyčistený a podľa požiadavkou aj ohriaty vzduch do celého priestoru.  Ohrieva vzduch Čistička vzduchu s integrovaným termostatom ohrieva vzduch. Vďaka distribúcií teplého vyčisteného vzduchu s rozsiahlym dosahom je vyhrievanie celej miestnosti rýchle a rovnomerné.
Osvieži vás v leteZa horúceho letného počasia váš môže osviežiť silný prúd čistého vzduchu. Nenahradí klimatizáciu, ale vzduch v miestnosti je pri činnosti čističky citeľne chladnejší.
Ovládanie prostredníctvom aplikácie Dyson Link Dá sa prepojiť s mobilnou aplikácou Dyson Link, takže svoj spotrebič môžete z mobilu ovládať a kontrolovať kvalitu vzduchu na diaľku na cestách. Poskytuje detailné informácie o škodlivinách vo vzduchu, životnosti filtrov, možnostiach diaľkového ovládania a ďalších fuknciách. Zdokonalená vykurovacia funkcia vďaka lepšia PTC technológia Keramická polovodičová telieska sa postarajú o rýchlejšie ohriatie, zatiaľ čo povrch spotrebiča zostáva chladný. Keramické PTC články sa nikdy neohrievajú nad 200°C. Takže nevzniká žiadny obťažujúci zápach spáleniny. Diaľkový ovládač, časovač. Automatický, denný a nočný režimČistička automaticky zachytáva znečistené látky a udržuje požadovanú teplotu. V nočnom režime znižuje jas displeja a zároveň používa nižšie otáčky motora kvôli tichému režimu.Diaľkový ovládač je zaoblený a s magnetický úchytom, aby sa dal uložiť na vrchnú časť prístroja.

Rozptýlený režimTok vyčisteného vzduchu sa dá nastaviť tak, aby bol odvádzaný zadnou stranou ventilátora. V tom prípade nie ste obťažovaný žiadny prúdením vzduchu a nepríjemným prievanom.Jednoduchá údržba filtraVstavané indikátory vám na displeji presne určia, kedy je potrebné filtre vymeniť. Aj jednotlivo. Výmena je jednoduchá a rýchla a vy si budete vždy istý, že dýchate čistý vzduch.Jednoduché čistenieBez nepríjemných bezpečnostných mriežok alebo lopatiek ventilátora. Jednoducho otrite suchou alebo vlhkou utierkou.Rozmery (VxŠxH) 764 x 205 x 130 mm Hmotnosť 5,71 kgAplikácia Dyson Link nie je v súčasnej dobe z technických dôvodov dostupná pre Slovenskú republiku.
Tento najpredávanejší produkt Ventilátor Dyson Pure Hot + máte možnosť zaobstarať okrem iného tu u nás v populárnej kateogrii čističky vzduchu a zvlhčovače. Pripravili sme pre vás skvelé kúsky zo spomínanej rubriky za skvelú cenu.