Vliesové filtračné vrecká 6.904-329 Kärcher

Originálne vliesové filtračné prachové vrecká do vysávačov Kärcher. Tieto kvalitné viac vrstvové vrecká z netkanej textílie sa lepšie... viac informácií »
Vliesové filtračné vrecká 6.904-329
Značka: Kärcher
17 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne vliesové filtračné prachové vrecká do vysávačov Kärcher. Tieto kvalitné viac vrstvové vrecká z netkanej textílie sa lepšie...

Originálne vliesové filtračné prachové vrecká do vysávačov Kärcher. Tieto kvalitné viac vrstvové vrecká z netkanej textílie sa lepšie prispôsobia vnútornému priestoru vysávača a pojmú až o 50% viac nečitôt a prachu než bežné papierové vrecká do vysávača.
Súčasťou balenia je mikrofilter o rozmeroch 100*120 mm.
Vrecká sú vhodné do vysávačov Kärcher rady VC 6xxx: VC6100, VC6150, VC6200, VC6300
Vysoko kvalitný produkt Vliesové filtračné vrecká 6.904-329 Kärcher môžete nakúpiť už dnes tu na našich stránkach v známej rubrike vrecká do vysávačov! Teraz získate ešte iné produkty z našej kategórie za priaznivú cenu. Vedúca značka Kärcher dlhodobo predáva veľmi kvalitný tovar. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. Náš sortiment je široký, u nás totiž nájdete viac osvedčených výrobkov od dodávateľa Kärcher. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Vysokokvalitný produkt Vliesové filtračné vrecká 6.904-329 Kärcher od značky s dobrým menom Kärcher je k dispozícii tady za super cenu. Cena už od 17 EUR.