Vlnené gule do sušičky JOLLY

Vysokokvalitný produkt Vlnené gule do sušičky JOLLY od obľúbeného výrobcu Jolly dostanete zrovna za primerané peniaze! Produkt je v súčasnosti v predaji za 11 EUR. EAN: 8595102340397
Vlnené gule do sušičky
Značka: Jolly
11 EURDostupnosť: SKLADOM
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Originálne vlnené gule Jolly do šušičky. V balení nájdete tri kusy vlnených gulí.Skracujú dobu sušenia až o 25%.Šetrí energiu a životné prostredie.100% prírodný produkt.Zmäkčujú bielizeň bez použitia chemikálií.Vhodné pre osoby s citlivou pokožkou, alergikmi a deti.Vlnené gule spôsobujú menej hluku ako plastové gule do sušičky.Znižujú statický náboj oblečenia.3 kusy v balení.

Použitie: Všetky vlnené gule vložte do sušičky spoločne s bielizňou a sušičku zapnite na Vami volený program. Pri pohybe balónika pri sušení oddeľujú bielizeň od seba a zároveň pohlcujú zvyškovú vlhkosť. Po použití nechajte vlnené gule vyschnúť (môžete aj v sušičke pri otvorených dvierkach). Vlnené gule používajte opakovane.Tip: Na vlnené gule môžete nakvapkať esenciálny olej a bielizeň bude nádherne prevoňaná. Prirodzene zmäkčujú bielizeň, nemusíte teda používať ďalšie aviváže, zmäkčovadlá alebo voňavé obrúsky.