Vôňa do vysávača – antitabaco granulovaná Jolly

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou antitabaco. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá... viac informácií »
Vôňa do vysávača - antitabaco granulovaná
5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou antitabaco. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá...

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou antitabaco.
Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá aktívne odstraňuje zápach z cigariet. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Tým, že ju používate neškodíte sebe ani prírode.
Ako ju použiť?Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.
Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača?
Obsah balenia: 5x 20g
Tento akčný a v zľave produkt môžete kúpiť bez problémov tu u nás v obľúbenej rubrike vône do vysávačov. Vyhľadajte si zľavnené produkty v spomínanej kategórii za úplne najnižšiu cenu! Vedúci dodávateľ Jolly svojim zákazníkom dodáva prémiový tovar Môžete sa presvedčiť sami!

Unikátny a žiadaný produkt Vôňa do vysávača - antitabaco granulovaná Jolly od kvalitnej spoločnosti Jolly zoženiete v našej ponuke za super peniaze. Výhodne teraz u nás za 4 EUR.