Vôňa do vysávača – čierny strapec granulovaná Jolly

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou čierneho strapca. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou,... viac informácií »
Vôňa do vysávača -
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou čierneho strapca. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou,...

5 ks vôní do vysávača, granulovaných s vôňou čierneho strapca.
Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou, ktorá má zároveň dezinfekčné účinky. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Tým, že ju používate neškodíte sebe ani prírode.
Ako ju použiť?Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône.
Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača?
Obsah balenia: 5x 20g
Veľa podarený tovar Vôňa do vysávača – ide kúpiť bezstarostne tu na stránkach zaradený v rubrike vône do vysávačov. Preskúmajte zľavnené produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Jolly má v ponuke prvotriedny tovar Pozrite so sami.

Veľmi žiadaný produkt Vôňa do vysávača - čierny strapec granulovaná Jolly od známeho dodávateľa Jolly ľahko nájdete u nás právě za skvelú cenu. Teraz možno objednať len za 4 EUR.