Vôňa do vysávača – fresh granulovaná Jolly

Vôňa do vysávača granulovaná - Fresh, svieža vôňa morských vĺn. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou.... viac informácií »
Vôňa do vysávača - fresh
Značka: Jolly
4 EUR
Overiť dostupnosť »
Vôňa do vysávača granulovaná - Fresh, svieža vôňa morských vĺn. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou....

Vôňa do vysávača granulovaná – Fresh, svieža vôňa morských vĺn. Počas vysávania prevonia Váš byt alebo kanceláriu príjemnou a sviežou vôňou. Je vyrobená z prírodných materiálov a má antibakteriálne vlastnosti. Balenie obsahuje 5 ks. Každé vrecko obsahuje 20g vône.
Granule vône vysypte alebo vysajte pred prvým vysávaním do nového filtračného vrecka. Po výmene vrecka vo vysávači použite nové balenie vône. Veľmi kvalitné vzduchotesné balenie zaistí dlhú trvanlivosť nerozbalenej vône!
Viete ako sa vône používajú a ako sa rozdeľujú? Prečítajte si náš článok: Ako používať vône do vysávača? Veľmi obľúbený produkt možno zakúpiť ľahko na stránkach v známej rubrike vône do vysávačov. Teraz nájdete akčné kúsky z našej rubriky ľahko online!

Výnimočný a žiadaný produkt Vôňa do vysávača - fresh granulovaná Jolly s osvedčenou značkou Jolly nájdete online za neuveriteľne nízku cenu! Aktuálne za 4 EUR.